Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Панельні радіатори Korado

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Радіатори KoradoВи думаєте про заміну радіаторів? Вибираєте відповідні радіатори? Ви дбаєте про їх зовнішній вигляд і теплотворної здатності? На цій сторінці ми познайомимо вас з панельними радіаторами KORADO , які отримали високу оцінку покупців нашого магазину. Він має ряд переваг ; - ; компактні розміри, мала вага, універсальність використання, елегантний зовнішній вигляд, а також високу теплотворну здатність.

Торгова марка KORADO є гарантію високої якості, довговічності, видатних характеристик і конкурентоспроможних цін. Нещодавно ми представили нову лінійку в нашому продуктовому портфелі, ; повний спектр місцевих вентиляційних установок та пристроїв рекуперації тепла, які суттєво розширюють продуктовий портфель нашої компанії. Ми використовуємо найсучасніші технології в галузі на всіх наших виробничих підприємствах, що було підтверджено сертифікатом ISO 9001: 2015 року, що підтверджує відповідність всіх виробничих процесів міжнародним стандартам цієї жорсткої норми.

Висока якість продукції компанії KORADO підтверджується отриманням національних знаків якості RAL (Німеччина), NF (Франція) для найвимогливіших європейських країн. Також доступні знаки якості для інших важливих ринків, таких як ГОСТ для Росії, України і Білорусії. Ці знаки якості заявляють, що дотримуються високі вимоги до якості використовуваних матеріалів, конструкції і виробництва всіх наших радіаторів, а також до їх регулярним випробуванням.

Наш основний асортимент продукції включає сталеві пластинчасті радіатори KORADO. Ми продовжуємо розширювати асортимент нашої продукції новими моделями радіаторів, а також новими технологіями і продуктами. Ще один новий проект ; - ; це активація пристроїв місцевої вентиляції і рекуперації тепла, що значно розширить продуктовий портфель нашої компанії.

Наша довгострокова стратегія ; - ; надати комплексне рішення для опалення з упором на сучасні енергозберігаючі продукти і системи, що поєднують методи захисту навколишнього середовища з енергозбереженням клієнтів. Наша мета ; - ; розширити асортимент нашої продукції за рахунок нових технологій і продуктів, а також задати тенденції в секторі опалення.

Радіатор повинен бути професійно встановлений в системі гарячого водопостачання відповідно до стандарту до VDI 2035 для запобігання ушкоджень , викликаних корозією і накипом.

Необхідно дотримуватися таких основних параметри якості води:

Діапазон pH 8,5-9,5 (застосовно до систем без алюмінію), загальна жорсткість води (вміст іонів Ca + Mg), максимальна солоність 1 ммоль/л, діапазон 300-500 ; мкСм ;/см, максимальний вміст кисню. 0,1 мг/л.

Низький вміст води в радіаторі забезпечує гнучку реакцію системи опалення на необхідну температуру в приміщенні і ефективне регулювання температури. Варіанти PLAN і VERTIKAL сталевого радіатора мають особливий дизайн, який може вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення і навіть задовольнити потреби найвимогливіших покупців і дизайнерів житла.

Радіатор зі сталевими пластинами розроблений спеціально для приміщень з високими вимогами до гігієни і чистоти . Ці радіатори пройшли випробування в акредитованих лабораторіях і отримали санітарні сертифікати для медичних і аналогічних послуг.

Вгору