Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Фільтри зворотного осмосу на 5 стадій (п'ятиступінчасті)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

п'ятиступінчасті системи зворотного осмосу - схемаП'ятиступінчасті системи зворотного осмосу - основне про моделі

Однією з найбільш досконалих і якісних систем водопідготовки є зворотний осмос. Цей комплекс водоочисного обладнання дозволяє отримати чисту воду, яка повністю придатна для побутового використання, відповідає санітарним нормам для питної води.

Таке очищення водних ресурсів зі свердловини, або центрального водопроводу за допомогою 5 різних фільтрів рекомендована експертами для дітей і людей з проблемами травної системи.

Принципи роботи 5 рівневих систем зворотного осмосу

Мембранна система фільтру, оснащеного зворотноосмотичної модулем, розроблена на базі процесу фільтрації води, існуючому в природі. Ця технологія створена натуральним чином в природних водних джерелах. При цьому, для відновлення великих обсягів чистої води в річках і водоймах потрібно досить багато часу, що обумовлено низькою швидкістю природного водоочищення. Ефективність фільтрації рідини за допомогою комплектів 5-ти ступеневої зворотного осмосу набагато вище, що надає можливість забезпечити практично в кожному будинку наявність чистою і корисною питної води.

Характеристики системи водоочищення

п'ятиступінчасті системи зворотного осмосу - прикладПризначення всього набору ступенів водопідготовки розглянемо від етапу початку очищення до виведення води з необхідними корисними мікроелементами. Наведемо докладний опис кожного рівня з комплекту:

  1. Перший ступінь системи складається з відсіку, в якому розміщений картридж з спіненого поліпропілену. Цей рівень забезпечує початкову механічну очистку водного джерела. На даному етапі з рідини видаляються різні домішки у вигляді піску та іржі, параметри частинок яких складають від 5 мк. Поліпропіленовий модуль фільтра запобігає подальше надходження великих елементів в систему, є захисним бар'єром для справної роботи наступних блоків очистки води.
  2. Другий рівень водопідготовки представляє собою модуль, який містить вугільний картридж. Основне призначення цього блоку полягає в очищенні питної рідини від хлорорганічних сполук, пестицидів, металевих домішок, вуглеводнів і інших хімічних елементів, які не повинні бути присутніми в питних джерелах.
  3. Третій рівень служить для обробки рідини механічним і сорбційними методом. Для цього в конструкції системи передбачений окремий картридж з пресованим вугіллям, призначений для збору мікрочастинок з параметрами більш 1 мк. Фільтрація води за допомогою цих 3 ступенів – робить питної потік безпечним для наступних високочутливих елементів системи водоочищення.
  4. Четвертий рівень складається з установки зворотного осмосу, яка представляє собою напівпроникну мембрану. Мелкоячеистая структура дозволяє проходити тільки молекулам H2O, що допомагає просіяти всі інші низькомолекулярні з'єднання, параметри яких перевищують значення в 1/1000 частки мікрона. Далі водний потік надходить спеціальний накопичувальний модуль.
  5. П'ятий ступінь називається пост фільтрацією, яка потрібна кожній молекулі води. На цьому ступені в системі задіюється додатковий вугільний фільтр поста. Також можлива установка додаткового блоку для мінералізації води корисними мікроелементами.

П'ятиступінчастий зворотний осмос рекомендований для отримання води високої якості з різних джерел. Завдяки наявності 5 блоків, така система водопідготовки чудово справляються з забрудненнями різних видів. Тому 5-ти ступінчасті фільтри радять застосовувати як в міських квартирах, так і в приватних будинках.

Вгору