Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Конденсаційний газовий котел двоконтурний

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Конденсаційні газові котли двоконтурні

Котли конденсаційні газовий двоконтурнийВиробники впевнені, що конденсаційні двоконтурні газові котли мають високий коефіцієнт корисної дії. Це обумовлено їх особливим принципом роботи. Для споживача ж головними є такі критерії, як надійність, економічність і ефективність.

Опис

Двоконтурний котел має другий теплообмінником. Він розроблений спеціально для того, щоб забезпечувати гарячою водою. Крім цього в ньому присутній спеціальний клапан, за допомогою якого можливо виконувати регулювання теплоносія. Виходячи з того, в якому становищі знаходиться клапан, гаряча вода надходить або в ГВП, або в труби. На перший погляд все легко, просто і комфортно. Але варто звернути увагу на один важливий нюанс. Велика частина моделей налаштована на ГВС. Попросту кажучи, коли відкривається кран, то теплоносій перестає надходити опалювальну систему автоматично. Не можна одночасно мити посуд, приймати душ і обігрівати будинок. Також дані вироби мають знижену продуктивність по ГВП. Для того, щоб застосовувати одночасно кілька точок водорозбору, її може не вистачити. У міру того, як вода буде розходитися, вона почне остигати.

Двоконтурні котли можуть ділитися на:

  • Підлога – виробляються зі сталі або чавуну. Їх робота виконується безшумно, але для того, щоб їх функціонування відбувалося нормально, необхідно складна вентиляційна система.
  • Настінні – мають камерою згоряння, яка може бути відкритого або закритого типу. У першому варіанті кисень забирається з повітря, оброблений газ виходить назовні через димар. Другий варіант оптимальний для приміщень, де немає можливості монтажу димаря. Через це в конструкцію включений спеціальний димосос, який примусово з топки видаляє продукти згоряння.

котельня з конденсаційним котломПеред тим, як з крана почне йти гаряча вода, пройде деякий час. Проміжок необхідний для того, щоб вона змогла гарненько нагрітися.

Переваги

Прилад здатний забезпечувати не тільки опалення, але і водопостачання. Настінні моделі не вимагають додаткового обладнання. Зазвичай вони вже мають розширювальний бак, вбудований циркулярний насос і автоматику безпеки. Двоконтурні котли мало місять і досить-таки компактні за розміром.

Крім цього вони мають мінімальною витратою газу, екологічні та безшумно працюють. Також виріб має тривалий експлуатаційний термін. При виборі рекомендують звертати увагу на тип установки, виробника і потужність. Купити такі вироби можна по досить-таки адекватною ціною.

Відвідувачі користуються цими фільтрами для підбору газових котлів:

Сподіваємося, це зробить навігацію на сайті простіше.

Вгору