Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Котли двоконтурні газові підлогові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Переваги двоконтурного газового підлогового котла

Котли двоконтурні газові підлоговіТепло і затишок в домі створить хороший потужний двоконтурний газовий котел з економічною витратою. Це пристрій не тільки опалювати будинок, а й забезпечить гарячим водопостачанням. Звичайні котли двоконтурні газові підлогові складаються з газового пальника і двома сталевими або чавунними теплообмінниками. Потужність пристрою дозволяє опалити котедж площею до 400 квадратних метрів.

Види двоконтурних котлів

За принципом установки котли бувають настінні та підлогові. Кожен варіант має свої характеристиками. Якщо орієнтуватися на них можна купити оптимальну модель, яка зручно розташуватися на наявній площі і не створить проблем при експлуатації.

Настінні зустрічаються з камерами згоряння двох видів:

  • відкритий;
  • закритий.

Кисень в процесі горіння для пристрою з відкритим типом харчується повітрям з приміщення. Кінцеві продукти горіння виводиться через димохід. Тому до димоходу і вентиляції висуваються жорсткі вимоги і такий варіант оптимальний для власного будинку.

Так як умов для установки димоходу в квартирі відсутні, тому в такому приміщенні встановлюються котли з закритою типом горіння. Цей тип в своїй конструкції має додатковий кожух. Він відтинає камеру згоряння від приміщення. А наявний в котлі вентилятор забезпечує всмоктування газу з камери згоряння і направляє їх в трубу димоходу.

Якщо порівняти настінний і підлоговий котел, то останній набагато більше за розмірами. Відповідно вони встановлюються у відокремленому приміщенні і на надійній платформі, яка пригнічує вібрацію.

Плюси і мінуси

Як і будь-який пристрій, двоконтурний газовий підлоговий котел має свої переваги і недоліки. З плюсів користувачі називають:

  • компактність пристрою;
  • доступну ціну;
  • легкість в експлуатації;
  • безпеку;
  • простота монтажу.

Нинішні пристрою функціонують при різному тиску газу. Вони відрізняються потужною системою роботи пальника. Ця особливості зменшує утворення накипу в теплообміннику. Високі характеристики пристрою забезпечують його безпеку в період експлуатації.

З недоліків можна назвати лише тонкостінні мідні трубки. Вони передбачені в конструкції таких котлів. Своєчасна заміна очисних фільтрів позбавить від поломок, пов'язаних з їх забиванням.

Якщо ваше житло має велику площу, то для тепла у вашому будинку підійде двоконтурний газовий котел. Потужні по продуктивності пристрою, ціна яких доступна кожному, обігріють великі площі.

Відвідувачі частина користуються цими фільтрами для підбору газових котлів:

Сподіваємося, це зробить навігацію на сайті зручніше.

Вгору