Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Конденсаційний газовий котел одноконтурний

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

конденсаційний одноконтурний котелКонденсаційний газовий котел одноконтурний на сьогоднішній день найбільш прийнятний джерело тепла в оселях, що не припускають наявності централізованої опалювальної системи. Особливо ефективно обладнання такого типу при використанні в системах з обігріваючими променистими панелями або низькотемпературними радіаторами.

Оскільки конденсаційна технологія нова на ринку опалювальних пристроїв, подібні агрегати почали випускатися відносно недавно. Однак, в Європі котли, створені за цією технологією, вже здобули велику популярність. Вони привертають прекрасними експлуатаційними показниками і високим коефіцієнтом корисної дії (він на 15 – 20 відсотків вище, ніж у традиційного обладнання, яке функціонує на газі).

Особливості роботи

Функціонування агрегату грунтується на наступному. В ході згоряння палива утворюється вода. При впливі високої t вона перетворюється в пар. Після перетворення останнього знову в воду і використовується тепло, що виділяється.

Пристрій передбачає наявність 2-х теплообмінників. Щоб уникнути появи корозії на їх стінках (через агресивного конденсату) використовують стійкі до хім. впливів матеріали.

Різновиди

Пристрої такого типу за методом установки підрозділяються на підлогові і настінні. Перші більш потужні, їх застосовують для опалення офісних і промислових приміщень.

Другі дуже зручні для побутового застосування при обігріві житлових будівель. Вони менш потужні.

Конденсаційний газовий котел одноконтурний в настінному виконанні стане прекрасним рішенням при необхідності облаштування автономної опалювальної системи як в новому житлі, так і при реконструкції діючої системи.

котельня з конденсаційним котломМожна купити моделі конденсаційного обладнання потужністю: максимум – 100 кВт, мінімум – 12 кВт. Вона розраховується відповідно до наступної формули: 1 кВт на 10 квадратних метрів приміщення.

Ціна на подібне обладнання має істотний розкид і залежить від потужності котла і розмірів.

переваги пристрою

Крім високого ККД, конденсаційні газові агрегати мають наступні переваги: ​​

  • великий експлуатаційний ресурс (так, він вище в два-три рази, ніж у газових атмосферних котлів); ​​
  • висока потужність;
  • безшумна робота;
  • самоочищення камери згоряння;
  • простота обслуговування.

Крім того, рівень шкідливих викидів у них нижче , ніж у звичайних опалювальних агрегатів.

А головною перевагою обладнання називають економічність. Зокрема, за сезон з такими котлами можна знизити витрати по газу до 35-ти відсотків.

Відвідувачі користуються цими фільтрами для підбору газових котлів:

Сподіваємося, це зробить навігацію на сайті простіше.

Вгору