Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Шестиступінчасті системи зворотного осмосу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Зворотний осмос є технологією, яка застосовується на сучасному виробництві бутильованої води і продуктів харчування. Кілька ступенів очищення гарантують високий рівень безпеки та відповідності рідини санітарним нормам. Цей стандарт визнаний багатьма компаніями з випуску харчової продукції по всьому світу. Шестиступінчасті системи зворотного осмосу побутового призначення перетворюють водопровідну воду будь-якої якості в придатну для вживання в домашніх умовах.

Шість ступенів системи зворотного осмосуНазва визначає кількість ступенів очищення, що використовуються в водоочисних комплектах. У конструкції деякі блоки одночасно виконують 2 види фільтрації водопровідного потоку. Після проходження всіх етапів видалення дрібнодисперсних домішок, вода надходить в накопичувальний резервуар, з якого подається через кран на кухонній раковині.

6 ступенів очищення зворотноосмотичної системи

1 рівень водопідготовки передбачає виконання механічного способу видалення великих частинок шкідливих домішок. Цей ступінь дозволяє усунути з водопровідного потоку цілий комплекс нерастворяющуюся в H2O забруднень. Завдяки цьому модулі істотно збільшується термін служби інших картриджів. Такого блоку вистачає для очищення значного обсягу водопровідної води, що дорівнює приблизно 12 тис. Л., А період експлуатації складає близько 6 місяців.

2 і З ступені очищення поєднані в єдиному модулі, поділеному на пару відсіків. Даний блок містить вугільний тип картриджа, який сприяє фільтрації рідини від хлору і інших органічних забруднювачів. Тривалість служби таких блоків дорівнює приблизно 5-8 тис. Літрів, а оновлювати їх потрібно також кожні 6 місяців.

4 ступені, які використовуються в шестиступінчастих комплектах зворотного осмосу, припускають очищення води на нано рівні. Для цього в конструкції встановлюється базовий елемент, який і визначає назву таких систем - обратноосмотическая мембрана. Цей блок містить особливий фільтр з мікропорами, що видаляють з води до 99% різноманітних типів забруднень. Діаметр роз'ємів, створених на мембрані, дозволяє пропускати тільки молекули води, і обмежує різні бактерії і віруси. Цей модуль є найбільш довговічним і прослужить до 3 років.

5 рівень фільтрації передбачає повторну вугільну абсорбцію. Гранульовані частинки вугілля акумулюють летючі компоненти і надає воді смак природного джерела з корисними властивостями. Цього блоку вистачає для очищення по середнім значенням від різних виробників приблизно на 6 тис. Л., А період оновлення становить близько 12 місяців.

6 ступінь очищення передбачає виконання етапу біокерамічна активації питної води. Після проходження водопровідної рідини через цей елемент відбувається насичення води корисними елементами, і відновлення природної структури води. Середні показники ресурсу для даних ступенів складають близько 3,6 тис. Л, а тривалість експлуатації, після якої потрібна заміна блоку, досягає 12 місяців.

Підготовлена ​​таким чином вода зберігається в накопичувальному баку, з якого спрямовується для вживання споживачем. Для цього в комплектації, звичайно, передбачений окремий кран, призначених для кріплення на кухонній мийці.

Вгору