Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Балони WaveCyber

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Використовуються корпусу для напірних фільтрів Wave Cyber ​​в разі їх подальшого монтажу системи підготовки рідин. Виготовляється дана конструкція з якісних композитних матеріалів, що гарантує тривалий термін експлуатації. При виробництві в основі лежить технологія використання Стек гілок намотування, а саме використання поліестеру термопластичного типу, а також поліетилену, виготовленого під високим тиском. Призначаються самі корпусу для фільтрів спеціально для подальшої засипки в конструкцію різних фільтруючих завантажень, що дозволить здійснювати контроль і очищення рідини в них.

Зовні виріб виготовляється з якісного склопластику, а всередині конструкції корпусу розташовується цільна труба, виконана з пластмаси. У нижній частині розташовується підставка, за допомогою якої обладнання надійно закріплюється на підлозі. Виконується ця підставка з підготовленого пластика, що дозволить звести до мінімуму надану вплив на конструкцію, що фільтрує. У верхній же частині розташовується отвір, в яке встановлюється блок управління, що дозволить виконати якісну налаштування обладнання.

Wave Cyber ​​(Shanghai) Co, Ltd заснована на Британських Віргінських островах в 2001 році компанією Wave Cyber ​​Limited. Для створення продуктів на високому технічному рівні Wave Cyber ​​використовує найпередовіші у світі технології та методи. Основною діяльністю компанії можна виділити виробництво компонентів для обробки води з композиційних матеріалів нового типу, за допомогою який реалізується велика різноманітність корпусів працюють під тиском.

Розгорнути
Вгору