Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Фільтри для води Aquafilter

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Фільтри для води AquafilterКомпанія Aquafilter заснована в 1993 р в столиці Польщі. Відмінна якість продукції радує споживачів протягом довгого часу. Компанія розвивається, має високий рівень технологічного процесу, який здійснюється на сучасному американському обладнання. Компанія AquaFilter пропонує широкий асортимент фільтрів для води - починаючи з простих механічних фільтрів до промислових систем водоочистки.

Польська компанія AquaFilter спеціалізується на виробництві сучасного водоочисного обладнання для різних побутових потреб. Підприємство працює в цій сфері вже більше 20 років. Завод випускає продукцію з 1994 року, за цей період фахівці розробили різні види фільтрів, які успішно застосовуються для очищення води від домішок. Асортимент продукції, що виробляється містить повний спектр готових установок, змінних картриджів і інших компонентів для фільтрації води. Конструкція обладнання розроблена на базі технологій для очищення питних рідин від домішок на мікро-, ультра-, і нанорівні. Також виробник пропонує обратноосмотичні системи. Якість продукції перевірено міжнародними експертами, і відповідає правилам стандарту NSF.

Корпусні модулі AquaFilter

Корпуси для фільтрів, представлені даними брендом, відрізняються по комплектації і типу конструкції. Найбільш затребуваними є версії колб, що складаються з 2 і 3 частин. Також компанія пропонує трикомпонентні корпусу з обертовим фільтром з ємністю 5,10 і 20 дюймів. Лінійка серії Big Blue представлена ​​10 і 20 дюймовими колбами. Вони оснащені антибактеріальній центрирующим кільцем для розміщення картриджа по середині ємності, також вони доповнені запобіжним клапаном, що сприяє вивільненню накопиченого повітря після зміни фільтруючого наповнювача.

Бренд пропонує і корпусу спеціальних фільтрів, що відрізняються широким спектром застосування. Наприклад модель одинарного фільтра EKOFP4-SLIM3 - універсальна, і підходить для комплектації 8 типами картриджів. В асортименті спеціалізованих колб представлені:

 1. 10 &# 39; корпус для гарячої води FHHOTx-WB з латуні, або нержавіючої стели з нікельованим шаром.
 2. Одинарні фільтри EKOFP4 - SLIM1, 2, 3, 4 для трубопроводів з перетином 1/4. Вони відрізняються кольором колби і працюють з широким спектром очищають воду картриджів.
 3. Мембрана зворотного осмосу YT-25W.
 4. Мембранна колба RO YT-3-3814W.

Картриджі аквафільтром

Бездоганна якість питної води забезпечують такі картриджі бренду аквафільтром:

 1. Механічні поліпропіленові і поліестерові наповнювачі ACS. Великий різноманітність дозволяє вибрати оптимальний рівень очистки питної рідини. Наприклад, свічкові 5-мікронні відстійні і осадові модулі застосовуються для видалення піску, мулу, оксидів металів, і зважених часток.
 2. Вугільні з гранульованих часток ACC. Вони призначені для сорбції хлору, органічних речовин, а також для поліпшення смаку і аромату води. На додаток до цього вони знижують PH рідини і вміст заліза.
 3. мінералізуюча ACM картриджі допомагають збагатити питну воду цінними мікроелементами, які необхідні для людського організму. Такий модуль як FCCM-SL наповнює відфільтрованих потік кальцієм і магнієм, покращує смак і аромат фільтрованої води.
 4. Картридж з двоетапної вуглець-мінералізацією - UDF-SLIM типу
 5. зм'якшувати версії ACR знижують жорсткість води до прийнятного рівня. Наприклад версії типу UDF-SLIM наповнені рідиною, яка знижує жорсткість води. Така текстура дозволяє замінювати шкідливі домішки на кальцій і магній з іонами натрію.
 6. Мембранні версії, ємності для них і комплекти. Лінійка TFC містить високоефективні мембрани, що видаляють з води дрібні частинки будь-яких домішок.

Обратноосмотичні набори AquaFilter

Системи ROAR-REG представлені комплектами зворотного осмосу. Різноманітність моделей дозволяє вибрати багатоступінчасті модифікації, які виконують очистку води фінальним мембранним способом і насичення корисними мінералами. Бренд " Аква Фільтр " пропонує обратноосмотические установки з маркуванням AR в 3 варіантах різних типів:

 • REG без насосів;
 • WPU з насосними блоками;
 • AQU для розміщення в акваріумних ємностях.

AU-FOU, AU-FCTS - змішувач і автономні крани

Для обладнання кухонної раковини створені різні типи фільтрів. Фахівцями також розроблені універсальні очисні модулі, що встановлюються на стандартний кран мийки. Для отримання чистісінької води окремо передбачені автономні крани.

Під раковиною можуть встановлюватися двох і трьох ступінчасті фільтри, оснащені відповідним кількістю модулів. Чотирьох, п'яти ступінчасті блоки фільтрації доповнені УФ мембраною

Системи для всього будинку

Серія AE модифікації PLB, а також HHB - Big Blue виготовляються в готових наборах лінійних модулів, металевий каркас яких дозволяє розміщувати в будь-якому приміщенні будинку від 2 і більше змінних фільтруючих елементів.

AquaFilter для ванної кімнати

Системи для всього будинку AS дозволяють фільтрувати воду для сантехніки та іншого обладнання ванної кімнати. Лінійка SHO розроблена для оснащення душової лійки модулем для очищення водопровідного потоку. А серія WMF створена для захисту побутової техніки від неякісної води з різними домішками. Такі фільтри призначені для установки на трубопроводі до ділянки приєднання пральних і посудомийних машин

Країна виробник - Польща.

- польська компанія з багаторічним досвідом роботи;

- виробництво комплектуючих та фільтри будуть в Польщі і Європі - висока якість продукції підтверджена багатьма сертифікатами;

- страхування продукції (OC) до 2 000 000 доларів США;

- інноваційні ідеї;

- сучасний машинний парк;

- субсидії ЄС на нові машини, технології, виробничі цехи;

- сучасні технічні лабораторії;

- висококваліфікований персонал;

- склади високого зберігання;

- спрощена митна процедура - гарантія ефективної логістики;

- ділитися прибутком з самими потребують (ми підтримуємо безліч благодійних акцій, таких як Великий оркестр різдвяної доброчинності, Фонд Іоанна Павла II) .

Розгорнути
Вгору