Тала водаВивченням властивостей води займаються не тільки вчені всього світу. Вода притягує до себе як магніт, всіх – професіоналів, ентузіастів, просто цікавляться. Дивно, але таке знайоме, можна сказати навіть, буденне речовина, зберігає ще безліч секретів. Серед останніх відкриттів – сенсаційні заяви доктора біохімії харчування Лі Лоренцо про розгадку структури води . Яке відношення ця інформація має до властивостей талої води? Про це та інші важливі питання, що стосуються даної теми, нижче.

Відмінності талої води від водопровідної

Якщо в двох словах, відмінності звичайної водопровідної води від талої, полягають в її структурі . Молекули води, під дією нерівномірно розподіленого по їх загального обсягу електричного заряду, притягуються один до одного, утворюють безладні ройові або геометрично правильні структурні форми.

Для талої води характерна гексагональна молекулярна структура, коли 6 молекул H2O, утворюють своєрідне кільце. Аналогічною структурою володіє клітинна вода будь-якого живої істоти на землі.

Водопровідна води цієї структури не має.

Ми вже багато років продаємо та встановлюємо фільтри питної води по всій Україні та щиро віримо у свою справу. Те, що фільтри здатні забезпечувати Вас якісною водою - перевірено не раз. Якщо у Вас є питання щодо фінансової частини, пропонуємо статтю з порівняльним розрахунком замовлення бутильованої води, або фільтра – ви здивуєтеся!

Користь талої води

Все той же доктор Лоренцен, проводячи порівняльні дослідження, виявив цікаву закономірність. Виявляється, в крові немовлят вся клітинна вода має структуру гексагона, в той час, як у дорослої людини, частка структурованої подібним чином клітинної води становила не більше 60%. Майже наполовину менше!

Тала водаНаступні дані шокували вчених ще більше. Структура клітинної води в тканинах мертвих тварин і підгнилих плодах рослин, змінювалася і ставала подібною структурою воді з-під крана.

Помічено, що люди вживають талу воду відчувають себе бадьоріше, менше схильні до всякого роду захворювань.

Тала вода позитивно впливає на метаболічні процеси. Часто дієтологи включають її в дієти для схуднення.

Жорсткість талої води значно нижче водопровідної, в ній практично відсутні різні шкідливі домішки.

Вмивання такою водою сприяють збереженню молодості шкіри, покращують її стан і зовнішній вигляд.

Способи приготування

Технологія приготування талої води доступна для реалізації в домашніх умовах. Замороження здійснюється в морозильній камері звичайного холодильника.

Процедура покроково:

  1. У широку (для зручності) ємність налити води. Прибрати її на 2-5 годин, в залежності від обсягу, в морозильник.
  2. Після вказаного часу, дістати ємність, рідину злити, лід, що з'явився за цей час, викинути.
  3. злиту воду відправити знову на заморозку. Приблизно через 10 годин, по стінках ємності утворюється шар прозорого льоду, а в середині залишиться незамерзла вода, яку необхідно злити. У ній зібралися всі мінерали, солі, забруднення.
  4. Що залишився лід розморозити.

Тала водаЗа можливості, відразу вжити. Дослідним шляхом встановлено, що структурні властивості талої води зберігаються протягом 5-6 годин. Рекомендована норма вживання 1,5-2,5 л на добу. До речі, якщо думаєте, що вода замерзає про 0 градусів Цельсія - це зовсім не так, почитайте при якій температурі замерзає вода .

Різниця між талою водою і очищеної методом зворотного осмосу

Дослідник води доктор Джон Му Шик заявив, що у онкологічних хворих структура клітинної води змінює форму з гексагона на пентагональними. Ця інформація не один раз підтверджувалася іншими дослідниками, а компанія Aqua Technology за результатами власних досліджень структури води, отриманої методом зворотного осмосу , оприлюднила шокуючі факти. Після процедури очищення цим способом, структура води набуває пентагональними форму, і за логікою дослідників, є « хворий ».

Так це чи ні, покажуть подальші дослідження.

Поки ж достеменно відомо , що проникність пір клітинних мембран дозволяє проникати в клітку водним кластерам, що складається не більше ніж з 5-6 молекул. У воді з-під крана і в очищеної, бутильованої, загальний відсоток молекулярних кластерів подібної величини становить не більше 15%.

Пити талу воду чи ні? У світлі представленої інформації, відповідь очевидна.

запитання про Талу воду:
✔️ Що таке тала вода?

Якщо в двох словах, відмінності звичайної водопровідної води від талої, полягають в її хімічний склад і структурі .

✔️ Чим корисна тала вода?

Вмивання такою водою сприяють збереженню молодості шкіри, покращують її стан і зовнішній вигляд.

✔️ Для чого потрібно пити талу воду?

Тала вода позитивно впливає на метаболічні процеси. Часто дієтологи включають її в дієти для схуднення.

✔️ Як правильно заморозити воду для пиття?

В ємність налити води. Прибрати її в морозильник. З плином часу дістати ємність, рідину злити, лід, що з'явився за цей час, викинути. Злиту воду відправити знову на заморозку. Приблизно через 10 годин, по стінках ємності утворюється шар прозорого льоду, а в середині залишиться незамерзла вода, яку необхідно злити. У ній зібралися всі мінерали, солі, забруднення. Що залишився лід розморозити ..