розрахунок витрат бутильованої води і після фільтрівДуже коректне питання для тих, хто не вживає воду, яка надається міським водоканалом. Хоча, і серед виробників бутильованої води можна зустріти « контрафакт », проблеми з фільтрами теж частенько бувають. Дуже поширеною проблемою є корупція серед контролюючих органів, які створюють настільки високі і часто нелогічні і невиправдані вимоги. Це призводить до того, що маючи навіть близьке до ідеалу виробництво, доводиться «залагоджувати» невідповідності. Тому безсовісні виробники не бачать сенсу прагнути до кращого і порушують необхідні норми для виробництва якісного товару, будь то бутильована вода або обладнання для її очищення.

Розрахунок витрат на фільтрування води зворотним осмосом і сравленіе з бутіллірованной

Розрахунок пропонуємо виходячи з цін нашої компанії. Прирівнюються з середніми цінами на вже бутіллірованную воду - 100 грн/18,9 л бутель і ціна в точках продажу відфільтрованої води - 1 грн/л.

Середня ціна на стандартний фільтр (5 стадій) - від 3500 грн, на систему зворотного осмосу з мінералізатором (2 типу води) - 5000 грн , в рік необхідно 2 види заміни картриджів - перший раз змінюються попередні катріджі 450 грн , другий - попередні катріджі і Постфільтри 700 грн , раз в 4 роки змінюється мембрана 850 грн . Порахуємо вартість покупки і обслуговування фільтра за 5 років: 5000 + 450 * 4 + 700 * 4 + 850=10450 грн, це близько 2000 грн/рік, четь менше 6 грн/день.

Для приготування їжі та напітьков, для пиття безпосередньо орієнтовно візьмемо 2 л/добу на 1 людину. Одна людина за рік використовує 730 л .

Таблиця з орієнтовними витратами на воду з розрахунку споживання за 5 років

  1 людина 2 людини 3 людини 4 людини
Бутильована вода 3862 грн/рік 7724 грн/рік 11568 грн/рік 15448 грн/рік
Відфільтрована на розлив 730 грн/рік 1460 грн/рік 2190 грн/рік 2920 грн/рік
Відфільтрована осмосом 2090 грн/рік 2090 грн/рік 2090 грн/рік 2090 грн/рік

розрахунок витрат бутильованої води і після фільтрівРозглянемо основні плюси бутильованої води:

  1. У бутлі заливається вода тільки після певної обробки. Оскільки джерело води часто не змінюється, то хімічний та бактеріальний склад теж стабільні. За рахунок цього використовується підприємством ; технологія підготовки та безпосередньо очищення завжди актуальна і не вимагає постійних змін. Значить – на виході завжди вода з певним складом і високої якості.
  2. В якості вихідної води використовуються різні джерела води – водоканал, свердловини, джерела і т.п. Все ніж то хороші, але важливим фактором для покупця є безпека і стабільну якість, тому правильно використовувати тільки перших 2 джерела.
  3. У промисловому виробництві питної води використовується потужне обладнання, яке здатне працювати значно краще побутових фільтрів і ; має суттєво більший запас міцності.

Мінуси бутильованої води:

  1. Якщо не розглядати недоброякісних виробників, то бутильована вода корисна і приємна. Тому бачу один основний мінус – Ваш час і увагу, яку потрібно приділяти кур'єрам оплаті і очікуванню.
  2. Найчастіше вартість.

Які плюси очищення води фільтрами:

  1. Чиста питна вода буде безпосередньо там, де вона потрібна
  2. Досить осудні початкові витрати, що буде багатьом по кишені. У рік на змінні елементи і обслуговування витрачатися всього близько 500 гривень.
  3. У залежності від методу, різний результат. Найчастіше в містах використовуються фільтри зі зворотним осмосом, які видаляють з води все і всієї, залишаючи в ній мінімум мінералів. Хоча цей факт відносять найчастіше до негативів, для любителів кальцію і магнію, мікроелементів – встановлюється додатково мінералізатор, за допомогою якого можна отримати воду з відмінними хімічними показниками.
  4. Повна безпеку в плані мікробіології. Вода після хороших фільтрів абсолютно безпечна.

Висновок

Думка суб'єктивна, і запевняємо Вас, у нас немає завдання переконувати і наполягати на придбанні фільтра, тим більше купити можна і не у нас. Просто оціните цифри з таблиці. Практично в будь-якому випадку витрати на бутіллірованную воду найвищі. Якість не завжди вище фільтрації як своїм фільтром, так і придбання вже фільтрованої води. При малому використанні покупної води - витрати цілком прийнятні. При споживанні від 4 чоловік використання фільтра, крім будь-яких незручностей пов'язаних з доставкою, набуває ще й економічну рентабельність.

Стаття надана інтернет магазином Aqua-Life.ua

запитання про Порівняння бутильованої води і води з фільтра :
✔️ Що краще покупна вода або фільтр?

Купівельна вода може сильно відрізнятися за якістю, крім складності з дос тавки, фільтри більш зручний і контролюємо. Читайте за і проти в статті.

✔️ Яка вода краще кип'ячена або бутильована?

Кип'ятіння - НЕ фільтрація. При кип'ятінні відбувається знезараження, солі жорсткості випадають в осад, усуваються розчинені гази і частина органічних сполук, але ряд шкідливих речовин продовжує залишатися у воді.

✔️ Зворотний осмос або бутильована вода?

Більшість бутіллірованной води проводиться технологією зворотного осмосу, мало води приїжджає до нас з підніжжя альпійських гір і расстаял льодовиків Антарктики. Як отримують бутіллірованную воду рідко показують відкрито. Фільтри можна контролювати самостіятельно.

✔️ Собівартість води зворотного осмосу?

При фільтрації води зворотним осмосом ціну коректніше вважати за день, оскільки картриджі часто змінюються не по витраті, а за часом. Ціна використання води за день ; - близько 6 грн, якщо 1-4 споживача, то 0,75-3 грн/л.