рекуператор повітря - як виглядаєПодача свіжого повітря, як в житлове приміщення, так і в побутову будівлю, а також в склади і торгові майданчики, завжди необхідно. Через особливості клімату нашого регіону, потрібно підігрівати, або охолоджувати приміщення. Це вимагає додаткових грошових витрат. Хочете вирішити цю проблему – придбайте і встановіть рекуператор (рекомендації по підбору). Пристрій має просту інструкцію. Справитися з установкою зможе навіть новачок. Головна перевага рекуператора – досягнення комфортної температури вхідного потоку повітря. Вирівнюється повітря за допомогою теплообмінника, який знаходиться всередині пристрою. Залежно від вибору моделі рекуператора і особливостей вашого будинку, встановивши пристрій, зможете заощадити на охолодженні і опаленні до 50%.

Опис пристрою

Пропонуємо універсальний вентиляційний комплект для квартири або будинку. В даному продукті враховані всі потреби сучасної людини, якість і кількість потоку повітря.

Стильний і універсальний дизайн видимих ​​вентиляційних елементів, таких як пульт управління і воздухораздатчік пристрої, допоможе максимально інтегрувати систему вентиляції в будь-яку концепцію житла.

Основні типи

Наша компанія пропонує класичні рекуператори і рекуператори-регенератори, промислового і побутового призначення. По місту можлива установка. Звертайтеся.
Переваги вентиляційних апаратів

  1. Простота : система нагадує конструктор. Протягом декількох годин, без застосування спеціальних інструментів, можна самостійно зробити монтаж. Всі елементи добре поєднуються.
  2. Ціна : вентиляційна система - це правильне рішення для житлового та побутового приміщення за вартістю, на багато нижче, ніж у конкурентів.
  3. Необхідність : вентиляція в сучасному будинку на сьогоднішній день не є розкішшю, а необхідність. У нас можна придбати пристрої різних верств населення з фінансовим достатком.

Основне призначення рекуператорів

як працює рекуператор повітряГоловна відмінність від інших пристроїв: робота по черзі входу і виходу. Існують моделі, які виконують ці функції одночасно.
За допомогою вентиляції можна виконати наступні функції:

  • приміщення забезпечується чистим потоком свіжого повітря;
  • забезпечення кімнати комфортної температури;
  • можливість заощадити кошти на опаленні та освіження кімнати;
  • не утворюється грибок, сирість, корозія, а також не пітніють скла;
  • теплоізоляція, навіть під час провітрювання кімнати.

Для того, щоб встановити рекуператор можна застосувати будь-яку глуху стіну, яка виходить назовні. Корисна порада: головне при установці, щоб не було труб систем опалення.

Застосування

Вибір обладнання, як для житлових, так і промислових приміщень великої, тому можна з декількох моделей підібрати рекуператор. При виборі пристрою враховуйте площу і об'єм приміщення, шумоізоляцію. Рекуператори відрізняються один від одного фільтрами. Проконсультують професійні фахівці, які можуть підібрати кожному клієнту обладнання для вентиляції, враховуючи всі побажання замовника. Замовити рекуператори можна швидко і за вигідними цінами.

Всім, хто дочитав статтю до кінця ми надаємо купон на знижку "reader7", вона дійсна при оформленні замовлення і тільки на рекуператори. Ми працюємо, щоб Вам було зручно і вигідно, звертайтеся.

Популярні запитання про Рекуператори:
✔️ Що таке рекуператор і навіщо він потрібен?

Це пристрій для вентиляції приміщення, завдання якого замінити відпрацьоване повітря свіжим, при максимальному збереженні бажаної температури, як для холодної пори року, так і під час спеки.

✔️ Як працює рекуператор?

Принцип роботи максимально простий, але елегантний. Вхід свіжого повітря і вихід відпрацьованого відбувається по черзі через теплообмінник, який усереднює їх температуру.

✔️ Як вибрати рекуператор?

Основний критерій - обсяг приміщення на який розрахований рекуператор, це його продуктивність. Для монтажу обов'язково потрібно знати товщину стрении. Далі вчить рівень шуму, ефективність рекуперації тепла і матеріал теплообмінника.

✔️ Як підключити рекуператор?

Коли є отвір в стіні, монтаж рекуператора може зробити дитина. Пробачте за гумор.