Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Електрокотли на 300-400 кв.м.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Котли електричні на 300-400 кв.м.Одним з головних переваг електричних котлів є висока пожежна безпека, так як просто відсутнє полум'я, і ​​не виділяються продукти згоряння. Для опалення від 300 до 400 квадратних метрів знадобиться електрокотел, що підключається до трифазної мережі 380 В.

Для зручності користувачів сайту ми підготували готові добірки електричних котлів розраховані на діапазон площі - 50-70 м2, 100-200 м2.

Як підібрати котел потрібної потужності для 300-400 кв. м.

Перед покупкою електричного котла потрібно провести деякі розрахунки. Інакше буде ризик мерзнути взимку в разі неправильно обраної системи опалення. Найпростішою формулою розрахунку є: площа будинку слід розділити на 10. Так можна отримати необхідну потужність котла в кВт. Це означає, що для опалення будинку, площею 300 кв. м. потрібен буде електрокотел, потужність якого становить близько 30 кВт, якщо площа 350 кв. м. – 35 кВт і т.д.

Найчастіше електричні котли застосовують для опалення приватних будинків, дач, квартир, комерційних об'єктів, площа яких становить від 30 до кількох тисяч квадратних метрів. рекомендується робити електричне опалення там, де немає магістрального газопроводу або ж присутня строгі правила до екологічності систем опалення. Також електричні котли ставлять в якості резервного варіанту обігріву на те випадок, якщо з основним котлом будуть виникати проблеми.

Електричний котел складається з таких елементів:

  • теплообмінник;
  • нагрівальні елементи;
  • блок управління;
  • контроль безпеки;
  • циркуляційний насос;
  • запобіжний клапан;
  • фільтр.

Електричні котли бувають двоконтурні і одноконтурні. За допомогою двоконтурного котла досягається опалення приміщень і нагрівання води в бойлері. Одноконтурний використовується тільки для опалення і для монтажу теплої підлоги.

Переваги та недоліки

Якщо порівнювати електричне обладнання для опалення з котлами інших типів, перші більш компактні, дешеві, безпечні і безшумні. Крім того, електрокотел встановити набагато простіше і дешевше.

Електричні котли мають невелику вагу і компактними розмірами, через що для них не потрібно окремої котельні. Їх можна монтувати на кухні, в підсобці, в підсобному або господарському приміщенні і навіть в житловій кімнаті.

Електрокотли прості у використанні. Під час вироблення теплової енергії не формується шкідливих речовин, немає сторонніх запахів. Таке обладнання не потрібно постійно чистити, обслуговувати або завантажувати паливом.

Робота електричного обладнання безпосередньо залежить від стабільності напруги і надійності проводки. Крім того, не варто забувати і про високу вартість електроенергії. Перед покупкою котла варто провести розрахунки витрат електроенергії та обґрунтувати необхідність такого придбання.

В російському кліматі котел потрібно буде використовувати з вересня по квітень – цілих 8 місяців. Якщо навесні і восени повної потужності котла не потрібно, то взимку обов'язково включати його на всю силу. Однак, більшість сучасних котлів мають вбудовану автоматику, завдяки чому обладнання не працюватиме безперервно – не більш 8-9 годин в день. На підставі цих даних слід робити аналіз вигідності установки електричного обладнання для опалення.

Для площі в 300-400 квадратних метрів буде потрібно трифазний котел, який бере велику кількість електроенергії. У цьому випадку витрати на опалювальний сезон становитимуть кілька сотень тисяч рублів. Щоб заощадити енергію, можна встановити на котел спеціальний виносний програматор. За допомогою такого елемента можна підтримувати в приміщенні необхідний рівень температури.

Вгору