Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Колонні кондиціонери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

монтаж Колонного кондиционераКолонний кондиціонер

Кондиціонери давно і міцно увійшли в повсякденне життя. Існують як невеликі компактні моделі для обмеженого простору, так і пристрої для охолодження великих площ. Для створення комфортної атмосфери в просторих приміщеннях, де багато людей, використовують колонні кондиціонери. Вони відрізняються високою продуктивністю і широким функціоналом.

Колонні кондиціонери іноді називають кабінетними або підлоговими. Такі спліт-системи часто встановлюються в людних місцях, де необхідний високий ККД кондиціонера. Колонні кондиціонери досить легко монтуються, так як це підлоговий тип кондиціонера.

Назва колонних кондиціонерів зобов'язана внутрішньому блоку, нагадує колону, встановлену на підлозі або на спеціальній платформі. За допомогою жалюзі, розташованих по периметру, потік охолодженого повітря можна спрямовувати в різні боки. Холодне повітря буде розподілятися найбільш оптимальним чином, якщо його потік спрямований до стелі: відбиваючись від нього, повітря рівномірно розподіляється в просторі і не буде доставляти неприємних відчуттів оточуючим.

Розділені системи колонного типу займають багато корисного простору. Колонні кондиціонери оснащені потужними вентиляторами, за допомогою яких подається потужний потік повітря. Охолодження таких кондиціонерів складає 17 і більше кВт. Колонні спліт-системи встановлюються в офісах, кафе, ресторанах, лікарнях та інших громадських місцях. Одноколонний кондиціонер здатний охолоджувати приміщення площею понад 300 м2. Внутрішній блок колонних кондиціонерів відрізняється простим і привабливим дизайном, безліччю додаткових функцій і надійною конструкцією.

Переваги колонних кондиціонерів

Багатоблокових конструкція дозволяє таким кондиціонерів забезпечувати в приміщенні мінімальні перепади температур, причому незалежно від зовнішніх умов. Це пояснюється тим, що під час роботи кондиціонера утворюється потужний потік охолодженого повітря, і це повітря спрямовується до стелі приміщення. Крім того, велику вагу колони кондиціонера значно спрощує і здешевлює монтаж, так як не вимагає спеціального кріплення до поверхні. З цієї ж причини розглянутий тип кондиціонерів простий і зручний в обслуговуванні, тому що полегшує виконання різних регламентних робіт. Виробники сучасних моделей колонних кондиціонерів оснащують їх додатковими компонентами, що підвищують комфортність повітря, наприклад, ионизаторами. Потужність робочих агрегатів таких кондиціонерів досягає 50 кВт.

Преимущества колонных кондиционеровОчищення повітря. Деякі моделі мають функцію відкладеного запуску і таймер, за допомогою якого можна встановити час включення або виключення необхідного режиму. Залежно від телефону, є цифровий дисплей, що відображає поточні робочі параметри: швидкість обертання вентилятора, температуру і вологість, режим роботи і т. Д. Є моделі з декількома внутрішніми блоками (мульти-спліт). Їх зручно встановлювати в декількох суміжних залах або в різних кінцях великих приміщень. Управління колонними кондиціонерами здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування або стаціонарного блоку управління, розташованого на стіні.

Органічно вписується в навколишній інтер'єр. При виборі необхідно звертати увагу на рівень шуму, а продуктивність в режимі охолодження і нагріву є основними критеріями вибору (за винятком площі, для якої даний агрегат призначений для охолодження або нагрівання). Ці кондиціонери створюють низький рівень шуму, так як компресор знаходиться поза приміщенням. Але навіть незначний шум може стати перешкодою у виставковому залі, ресторані або кінотеатрі, де ці системи часто використовуються.

Монтаж і технічне обслуговування колонних кондиціонерів

Головна особливість установки таких агрегатів-необхідність мати перед собою значний простір, так як в противному випадку вільний повітря не буде спрямований вгору. Ця обставина є вирішальним при виборі місця установки спліт-систем, так як необхідно мінімізувати можливий ризик простудних захворювань людей, що знаходяться або працюють поблизу. Приховувати такі кондиціонери за елементами навколишнього середовища, отже, не слід: більш того, вони можуть стати хорошим доповненням до загального дизайну приміщення. Колонні кондиціонери дозволяють встановлювати припливні повітроводи, що дозволяє ще ефективніше працювати.техническое обслуживание колонных кондиционеров

Колонні кондиціонери можуть мати потужність від 7 до 30 кВт, вага від 170 до 300 кілограмів, а потужність для роботи і зовсім-35оС. У зв'язку зі значним вагою охолоджувальних пристроїв і необхідністю дотримання правил установки внутрішніх і зовнішніх блоків краще довірити установку колонних кондиціонерів професіоналам. Грамотний вибір місця установки внутрішніх блоків і правильно укладені стовбури є запорукою безперебійної роботи пристрою.

Як працюють колонні кондиціонери?

Кондиціювання повітря відбувається за рахунок роботи потужного компресора, в залежності від заданих умов експлуатації мікропроцесор, вбудований в спліт-систему split, автоматично встановлює оптимальну швидкість повітряного потоку. Більшість моделей оснащені індикацією системи очищення фільтра, а також функцією самодіагностики системи, якщо вона починає працювати в ненормальному режимі. Кут качання жалюзі в колонних кондиціонерах регулюється, що дозволяє змінювати напрямок повітряного потоку. Характерною особливістю таких спліт-систем є наявність пилоуловлюючих повітряних фільтрів. Управління кондиціонерами здійснюється як з внутрішньої бокової панелі агрегату, так і за допомогою пульта дистанційного керування.

 • Канальний кондиціонер Gree U-Match Inverter GFH30K3FI/GUHD30NK3FO 1
  Безкоштовна доставка
  Артикул: kon2954
  Дізнатися ціну
 • Касетний кондиціонер Gree U-Match Inverter GKH42K3FI/GUHD42NM3FO 1
  Подарунок при кувліі товару
  Безкоштовна доставка
  Артикул: kon3021
  Дізнатися ціну
 • Канальний кондиціонер Gree U-Match Inverter GFH60K3FI/GUHD60NM3FO 1
  Безкоштовна доставка
  Артикул: kon2960
  Дізнатися ціну
 • Артикул: kon3422
  Дізнатися ціну
 • Канальний кондиціонер Gree U-Match Inverter GFH42K3FI/GUHD42NM3FO 1
  Подарунок при кувліі товару
  Безкоштовна доставка
  Артикул: kon2956
  Дізнатися ціну
 • Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRR25ZM-S/SRC25ZMX-S 1
  Безкоштовна доставка
  Артикул: kon3033
  Дізнатися ціну
 • Артикул: kon3027
  Дізнатися ціну
 • Касетний кондиціонер Gree U-Match Inverter GKH24K3FI/GUHD24NK3FO 1
  Подарунок при кувліі товару
  Безкоштовна доставка
  Артикул: kon3019
  Дізнатися ціну
 • Артикул: kon2962
  Дізнатися ціну
 • Кондиціонер Daikin FDXM50F9/RXM50N9 1
  Подарунок при кувліі товару
  Безкоштовна доставка
  Артикул: kon2713
  Дізнатися ціну
 • Артикул: kon2957
  Дізнатися ціну
 • Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRR35ZM-S/SRC35ZMX-S 1
  Подарунок при кувліі товару
  Безкоштовна доставка
  Артикул: kon3036
  Дізнатися ціну
 • Артикул: kon2955
  Дізнатися ціну
 • Артикул: kon2710
  Дізнатися ціну
 • Канальний кондиціонер Gree U-Match Inverter GFH36K3FI/GUHD36NM3FO 1
  Безкоштовна доставка
  Артикул: kon3026
  Дізнатися ціну
 • Касетний кондиціонер Gree U-Match GKH36K3HI/GUHN36NK3HO 1
  Подарунок при кувліі товару
  Безкоштовна доставка
  Артикул: kon3474
  Дізнатися ціну
 • Підлогово-стельовий кондиціонер Gree U-Match Inverter GTH12K3FI/GUHD12NK3FO 1
  Подарунок при кувліі товару
  Безкоштовна доставка
  Артикул: kon3028
  Дізнатися ціну
 • Артикул: kon3024
  Дізнатися ціну
 • Кондиціонер Mitsubishi Heavy FDTC35VF/SRC35ZMX-S 1
  Подарунок при кувліі товару
  Безкоштовна доставка
  Артикул: kon3015
  Дізнатися ціну
 • Касетний кондиціонер Gree U-Match Inverter GKH18K3FI/GUHD18NK3FO 1
  Подарунок при кувліі товару
  Безкоштовна доставка
  Артикул: kon3423
  Дізнатися ціну
Вгору