Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Касетні кондиціонери

Що таке стельовий касетний кондиціонер?

Більшість спліт-систем кондиціонування тепер мають ряд режимів управління і таймерів, так що робота пристрою може бути попередньо запрограмована в значній мірі детально. Зазвичай можна встановити навіть напрямок і режим гойдання випускних жалюзі. На внутрішньому компоненті завжди є фільтр грубої очистки повітря для захисту змійовиків від великих часток, а також часто є також фільтри тонкої очистки та обладнання для очищення повітря, вбудоване для видалення дрібного пилу, тютюнового диму, пилку рослин, запахів і хімічних забруднюючих речовин і т. д.

Що таке стельовий касетний кондиціонер

Як випливає з назви, стельові касетні блоки монтуються в стелі і розподіляють кондиційоване повітря через дві, три або чотири сторони блоку. Зовнішній блок касетного кондиціонера монтується зовні так само, як і для звичайного спліт-кондиціонера. Зазвичай встановлюється навколо внутрішнього блоку, щоб він не був видний публіці. Він набагато більш естетичний і ефективний, ніж інші типи кондиціонерів, і не витрачає зайвий простір.

Переваги стельової касетної системи

  • Економія місця: Оскільки касетний кондиціонер встановлений на стелі, він не займає місця на стіні або вікнах. Це особливо корисно для виставкових залів, яким потрібно виставляти свою продукцію на стінах. У вітальнях стіни можна використовувати для кращих цілей, таких як висячі картини або декоративні світильники і т. Д
  • Елегантний зовнішній вигляд: Касетний кондиціонер розміром 60 см на 60 см виглядає досить елегантно. Єдина частина касетного кондиціонера-це тонка лицьова панель. Ніяка інша частина не видно, і це додає естетики кімнаті / офісу.
  • Простота обслуговування: Стельова касетна система змінного струму проста в обслуговуванні, і ви можете регулярно чистити її самостійно. Ви також повинні перевіряти і чистити повітряні фільтри не рідше одного разу на місяць.
  • Тиха робота: Касетний змінний струм виконує свою роботу тихо, набагато тихіше, ніж звичайні блоки. Оскільки його конденсатор встановлений зовні будівлі, ви, швидше за все, не почуєте жодного шуму. Багато людей не зрозуміють, що у вас є кондиціонер в кімнаті, якщо вони не подивляться на стелю.
  • Швидко охолоджується і охоплює широкий майдан: Стельові касети, як правило, більш потужні, ніж настінні. Оскільки касетний кондиціонер встановлений на стелі, а гаряче повітря піднімається вгору, а холодний-вниз, він здатний охолоджувати приміщення набагато ефективніше. Крім того, Чотириходовий повітряний потік не лише охолоджує широкий простір, але і забезпечує підтримку потрібної температури в кожній частині приміщення.

Висновок

Потужне охолодження касетного блоку, поряд з його центральним розміщенням в стелі, робить його дуже підходящим для великих залів або віталень, де настінні спліт-кондиціонери є слабкішими. Однак для невеликих або середніх кімнат покупка спліт-кондиціонера мала б сенс, тому що його було б достатньо, щоб продути повітря в кожен кут цієї кімнати.

Ми сподіваємося, що ця інформація допомогла вам вирішити, який тип змінного струму краще підходить для ваших потреб! Якщо ви вважаєте, що для стелі касета-це правильний вибір кондиціонера для вас, поговоріть сьогодні з фахівцем з кондиціонування повітря. Він або вона може надати додаткову інформацію та встановити ваш кондиціонер, коли ви будете готові.

Немає товарів

Вгору