Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Котли тривалого горіння

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

котли тривалого горінняКотли тривалого горіння відрізняються високою поширеністю і популярністю серед споживачів за рахунок своєї високої енергетичної ефективності, надійності і довговічності в роботі. Економічність видобувається тепла дає можливість побутовим і промисловим підприємствам значно скоротити свої фінансові витрати на опалення житлових та виробничих приміщень.

Основні переваги котлів тривалого горіння:

  • малою витратою палива і тривалий період робочого циклу (до 160 годин);
  • можливість використання різних видів палива (навіть на деревних відходах);
  • високий рівень коефіцієнта корисної дії (ККД) при неякісному паливі (навіть якщо присутня велика вологість, наявність негорючих домішок).

Також слід зазначити, що є простота легкість в обслуговуванні котлів тривалого горіння, оскільки рідко виникає потреба чищення і видалення золи.

На що звертати увагу при виборі твердопаливного котла

Для грамотного і найбільш оптимального вибору моделі агрегату вкрай важливо звертати увагу на кілька ключових моментів:

  • матеріал котла (чавунні вироби довговічні, але важкі; сталеві менш схильні до впливу перепадів температур, проте еластичні і прості в установці, а також мають низьку стійкість до корозії);
  • потужність котла (як правило, в технічній документації прописаний діапазон площ, який здатний опалити конкретно взятий котел) ;
  • обсяг камери згоряння (цілком логічно, що чим вона більша, тим довше котел буде працювати на одному завантаженні);
  • метод завантаження палива (механічна і автоматична завантаження, на вугіллі котел може працювати навіть кілька днів).

Перед тим, як віддати перевагу тій чи іншій моделі, вкрай рекомендується попередньо проконсультуватися з фахівцями. Це дасть можливість отримати вичерпну і повну інформацію для максимально вдалого і вигідного придбання котла тривалого горіння.

Основні переваги покупки саме у нас:

  • гарантія якості – вся продукція має необхідними сертифікатами, що свідчать про відповідність чинним вимогам;
  • широкий асортимент представленої продукції – можливість вибрати і придбати максимально відповідний варіант обладнання;
  • адекватні ціни на всі реалізовані котли – немає необхідності переплачувати гроші при покупці висококласного опалювального пристрою.

Перед оформленням заявки зв'яжіться з нашим співробітником для додаткової консультації. Крім цього, менеджер допоможе пройти процес покупки максимально просто і швидко.

Вгору