Система комплексного очищення води Organic К-817 Cab Easy – бюджетний фільтр для усунення складних забруднювачів Це залізо, солі жорсткості, амоній, марганець та інші. Вони присутні як у воді, що постачається комунальними підприємствами, так і видобувається з приватної свердловини.
Фільтр – кабінетного типу. Це означає, що він поміщений у спеціальний корпус – компактний і добре виглядає. Його можна монтувати у зоні прямої видимості. Фільтр виготовлений з особливо міцних, надійних матеріалів, що забезпечують довговічність установки. Суть очищення полягає у використанні багатошарового очисного матеріалу Organic Multisorb. Просочуючись через нього, вода позбавляється від домішок, що накопичилися. Термін служби Organic Multisorb – до семи років, але за умови регулярної регенерації. Цей процес передбачає промивання завантаження розчином кухонної солі.
Користувачеві не потрібно ні про що турбуватися – система оснащена спеціальним керуючим клапаном із блоком живлення. Клапан – міні-комп'ютер. Його досить один раз налаштувати і він контролюватиме всі процеси всередині системи. У тому числі, активувати процес регенерації, відстежувати справність обладнання.
Користувач налаштовуватиме регулярність промивання залежно від обсягів водоспоживання та зручний час. Система працює тихо, тому навіть запуск регенерації вночі не завдасть незручностей. Гарантія від виробника – 3 роки. Об'єм очисного завантаження – 8 літрів. Продуктивність фільтра – від 500 до 800 літрів на годину. Блок живлення керуючого клапана вмикається в стандартну електромережу. /schema.org/Brand">
Бренд: | Organic | | Країна виробник: | Україна |
| Гарантія: | 12 місяців (поширюється на механічну частину, не поширюється на сорбент, завантаження) |
| Габарити: | 320 x 670 х 500 мм |
| Діаметр підключення: | 1 дюйм | tr>
| Робоче тиск: | від 1,5 до 6 атм |
| Робоча температура: | від 4 до 30°C |
| Температура води: | холодна вода |
| Тонкість очищення: | 100 мкм td> |
| Тривалість регенерації: | від 80 до 120 хв |
| Продуктивність чистої води: | < td>до 0,7 м куб/годину
| Витрата води на одну регенерацію: | 0,1 м куб |
| Витрата солі на одну регенерацію: | 1 кг |
| Спосіб регенерації: | промивання сольовим розчином |
| Термін фільтруючого матеріалу: | до 7 років |
| Завантаження, що фільтрує: | Multisorb |
| Обсяг завантаження: | td>8 літрів |
| Тип системи: | кабінет |
| Тип з'єднань:< /td> | зовнішні різьбові |
| Електроживлення: | 220 В/50 Гц |
| Період споживання води: | періодичний |