Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Тепла підлога Veria

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Електричні теплі підлоги бренду «Veria» прийшли на російський ринок не більше 10 років тому. Їх використання широко відомо в країнах Скандинавії та Північної частини Європи. Продукція компанії знайшла своє застосування і користується попитом 4 країн - Німеччини, Данії, Норвегії.

Про датської марці Veria

Мале сімейне підприємство «Верія» розміщено в Данії. Спеціалізація фірми - електричні теплі підлоги 2 видів: гріють кабелі і мати. Підприємства від Danfoss, випускають продукцію бренду DEVI, все пов'язано з теплими підлогами, затишком і комфортом в будинку. До недавнього часу була прийнята практика розширення ринку збуту товарів, що стало причиною появи новинок систем опалення Veria в Росії.

Гріють мати «Veria Quickmat»

Електричні теплі підлоги марки «Veria Quickmat» використовують на додаток до систем опалення для нових і будівель, що реставруються. Укладання матів по висоті підлог роблять із розрахунку підйому додатково на 10-20 мм до товщини покриття для підлоги. У будинках практикують використання модифікацій 2-жильних кабелів, які кріплять на полотні: скловолокно, інший діелектрик.

Технічні параметри та виконання:

  1. Товщини кабелів - гріють провідників 3.8-2.5 мм2.
  2. Екрановані кабелі мають захист, які складаються з фторопластовою оболонки і алюмінієвої фольги.
  3. Струмопровідні жили захищають тефлоновим покриттям, що вдвічі або втричі збільшує термін служби. Максимальна температура нагріву матів «Veria Quickmat» до 90 ° С.
  4. Особливості монтажу - мати розгортають по підлозі, шириною кожної сітки 0.5 м. Мати укладаються так, що відстань між сітками більше на 10-20 мм. Фіксують виріб на плитковий клей. За матів кладуть і плитку, лінолеум, дерево.
  5. Можливі несправності електричних матів «Veria Quickmat»: пошкодження кабелів під час свердління підлог, вихід з ладу регуляторів струму, температури.

Гріють кабелі «Veria Flex cable»:

  • Підключають теплі кабельні підлоги «Veria Flexi cable» в приміщеннях з високою вологістю: ванні кімнати, кухні, балкони, лоджії, зимові сади, басейни.
  • Вироби мають високий ступінь безпеки по нормам ПУЕ, ГОСТ.
  • Провідники застосовують в системах обігріву підвалів, цоколів, прибудов, веранд.
  • Тепла підлога не дає шкідливого випромінювання, тому його використовують в дитячих садах, яслах, будинки в дитячій і спальні.
  • Базова модель кабелів - 1-жильні, 2-жильні конструкції.

Параметри кабелю, що гріє «Veria Flexi cable»:

Потужність базової модифікації 10 - 20 Вт / м. Укладають електричні кабелі для теплої підлоги «Veria Flexicable» продуктивністю 20 Вт, який цілком підійде для всіх типів неопалюваних приміщень. Від 10 до 20 Вт використовують для реставрації та утеплення чорнового покриття. До 10 Вт по нормам та інструкції використовують кабелі в якості основного джерела нагріву.

Типи покриття кабелів ідеальні для будь-яких оздоблювальних матеріалів підлог. Під паркет, лінолеум сумарна потужність складе не більше 100 Вт, плитку підлоги керамограніт і іншої модифікації до 200 Вт. Для теплої підлоги обов'язково ставлять терморегулятори, рекомендують ті ж моделі Veria. Особливість збірки проста, все роблять за інструкцією. У комплекти входять регулятори, датчики контролю температури, терморегулятори від виробника.

До підключення роблять заміри опору кабелю, що гріє «Veria Flexi cable». Вимірювання виконують кабелю по клем терморегулятора. Норматив відхилення до 5%. Важливо! Не можна забувати приєднувати датчики, які регулюють струм і температуру до заливки стяжки чорного статі. Кабель ховають по заходам безпеки і ПУЕ в гофре (пластик, ПВХ), укладання роблять між витками. Завдяки цьому можна скоротити час, необхідний для заміни датчика.

Немає товарів

Вгору