Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Тепла підлога Ratey

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Конструкції теплих підлог RATEY призначені для обігріву внутрішнього простору приміщень, забезпечуючи комфортний температурний режим. Система теплих підлог, з використанням електричного, нагрівального кабелю (RATEY) може бути використана в якості основного опалювального обладнання або виступати в якості додаткового джерела обігріву. Асортимент пропонованої продукції дозволяє підібрати оптимальний варіант нагрівального кабелю для монтажу систем теплих підлог в багатоквартирних комплексах, котеджах, дачних будівлях. Діапазон потужності різних типів електричного, нагрівального кабелю забезпечує можливість монтажу теплої підлоги, теплові характеристики якого ідеально адаптовані під обігрів приміщень будь-якого типу (житлові приміщення, кухня, ванні кімнати, балконний простір). Офісні та громадські будівлі, обладнані конструкціями електричних теплих підлог RATEY, гарантовано отримують ефективну опалювальну систему, здатну забезпечити максимальний обігрів внутрішнього простору.

Особливості конструкційного виконання

Пропоновані зразки нагрівального кабелю представлені в двох варіантах виконання, з одножильним нагрівальним елементом (RD1) і з двожильним (RD2). Вибір на користь того чи іншого типу нагрівального елементу, RD1 або RD2 визначається на підставі технології монтажу замкнутої системи теплої електричної підлоги. При цьому технічні характеристики (потужність, температура нагрівального елементу) визначається виходячи з перетину жили нагрівальних елементів і загальної протяжності кабелю. Представлені в каталозі зразки комплектів систем теплих підлог RATEY відрізняються за своїми технічними параметрами, забезпечуючи можливість потенційному покупцеві оптимальний варіант нагрівальної конструкції в залежності від передбачуваних умов експлуатації.

Рівень безпеки

Надійність і електричну безпеку конструкції забезпечують кілька шарів ізолюючих обмоток і захисних екранів. Ізоляція може бути виконана з термостійкого ПВХ або зшитого поліетилену (PE-X) з включенням додаткових прошарків, що виготовляються з лавсану. Між шарами ізолюючих елементів розташовуються захисні оболонки (екрани), що виготовляються з міді та оцинкованої сталі. Подібне поєднання декількох шарів ізоляції і захисту повністю забезпечує електричну безпеку нагрівального елементу в процесі експлуатації і сприяє надійному захисті від механічних пошкоджень кабелю, як в процесі монтажу, так і в процесі експлуатації.

Комплект поставки електричного, нагрівального кабелю являє собою виріб, повністю готове до підключення до електричних мереж після укладання. Висновки для під'єднання (холодний провід) мають надійне з'єднання з нагрівальними елементами, виготовлене безпосередньо на виробництві.

Для більш ефективного використання системи теплих підлог RATEY передбачена можливість підключення нагрівального кабелю через терморегулятор. Терморегулятори, які використовуються для оснащення систем теплих підлог, можуть відрізнятися за своїми конструкційним і технічним параметрам (установка температурного режиму в ручному варіанті, автоматичному режимі, з використанням програмного забезпечення або без нього).

Система теплих підлог RATEY адаптована під використання з будь-яким типом підлогового покриття, забезпечуючи рівномірний нагрів. Професійно змонтована система забезпечить достатній рівень комфортності перебування в приміщеннях будь-якого типу, незалежно від зовнішніх кліматичних умов.

Вгору