Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Електрична тепла підлога Хемштедт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Сьогодні якості кліматичного обладнання приділяється особлива увага, адже саме від його роботи багато в чому залежить комфорт обивателя. Центральної системи опалення часом виявляється недостатньо, щоб забезпечити затишок в квартирі, тому ми вдаємося до додаткових засобів підігріву. Тепла підлога Хемштедт - універсальне технічне рішення, що дозволяє домогтися поставлених цілей і зробити умови проживання максимально комфортними для людини.

Основні різновиди теплих підлог Хемштедт

Створення ефективних систем опалення - основна спеціалізація німецької компанії Хемштедт. Продукція європейського виробника зарекомендувала себе з кращого боку за час експлуатації і сьогодні залишається головним пріоритетом потенційного покупця.

Власники міських квартир незмінно вибирають електричний тепла підлога Хемштедт, оскільки водяний аналог забороняється встановлювати в багатоповерхових будинках. Вся справа в циркулюючої рідини. Проходячи через систему, вона охолоджується і надходить до ваших сусідів, що стає для них неприємним сюрпризом. Компанія Хемштедтготова запропонувати цільової аудиторії безліч різновидів теплих підлог, серед яких легко вибрати відповідну модель.

 1. Тонкостінні нагрівальні мати. Головна перевага такої техніки - монтаж безпосередньо під підлогове покриття. Відповідно, полегшується установка системи, а також скорочується час нагрівання поверхні, що дозволяє економити енергію.
 2. Мати для прогріву бетону. Подібна система стане ідеальним варіантом при модернізації будівлі. Елементи акумуляторного опалення заливаються не тільки в підлогу, але також в стіни і фундамент.
 3. Мати для паркету та ламінату. Ідеально взаємодіють з покриттям підлоги і забезпечують рівномірний розподіл тепла. Найкращий варіант для укладання на яхтах і другом водному транспорті.
 4. Twin Turbo. Система має відразу двома контурами, які дозволяють зробити нагрів швидше звичайного. Коли оптимальна температура досягнута, обладнання займається лише її підтримкою, знижуючи свою робочу потужність на 50%. Рішення актуально для місць, де необхідний оперативний прогрів - оранжереї, майстерні, ванні кімнати.
 5. Нагрівальний кабель. Застосування подібної продукції актуально, коли конфігурація приміщення включає в себе важкодоступні місця, які потрібно охопити.

Сьогодні тепла підлога Хемштедт, відгуки про який носять суто позитивний характер, стає все більш популярним рішенням.

Переваги електричних теплих підлог Хемштедт

Вибір кліматичного обладнання - надзвичайно відповідальний захід, тому важливо придбати модель, що повністю задовольняє потреби обивателя. Встановивши тепла підлога Хемштедт, ви зможете оцінити по достоїнству переваги від його експлуатації:

 • потоки теплого повітря завжди піднімаються до стелі, тому класичні радіатори працюють не дуже ефективно. Нагрівальні мати здатні повністю вирішити цю проблему, підтримуючи комфортну температуру на нижньому рівні;
 • з'являється можливість ходити вдома без взуття;
 • плитка у ванній більше не буде мокрою і холодною;
 • діти можуть грати на підлозі без ризику підхопити застуду;
 • обладнання не займає корисну площу;
 • датчики дозволяють підтримувати потрібні температурні показники;
 • довгий термін служби.

Щоб якість продукції не розчарувало обивателя, необхідно віддавати перевагу устаткуванню від провідних світових виробників, тому вам, напевно, припаде до душі тепла підлога Hemstedt. Ціна в Києві на подібний товар знаходиться в межах досяжності завдяки діяльності нашої компанії.

Вгору