Система підготовки і очищення глибоко демінералізованої води ; до 1,5 м3 /год
Перший ступінь – очищення води від механічних домішок із застосуванням дискового фільтра механічного очищення. Дозволяє знизити мутність і захистити обладнання водопідготовки від пошкоджень.
Другий ступінь – зв'язування активного хлору, дехлорація води.
Третій ступінь – демінералізація води за допомогою зворотного осмосу. Зворотньоосмотична мембрана затримує розчинені солі, знижуючи жорсткість і лужність води і видаляючи нітрати, сульфати, хлориди та інші домішки.
Вода накопичується в ємності, після чого очищена вод з ємності подається за допомогою насосної станції на другу сходинку доочистки води . Накопичувальна ємність обладнана циркуляційної петлею з ультрафіолетовим знезаражувачем, забезпечує мікробіологічну стабільність води, а також перешкоджає біообростання ємності очищеної води.
Четвертий ступінь – дозування реагенту в вихідну воду для коригування рівня рН.
П'ятий ступінь – вода подається на наступну установку зворотного осмосу для глибокої демінералізації води. Зворотньоосмотична мембрана затримує залишкові розчинені солі, знижуючи жорсткість і лужність води і видаляючи нітрати, сульфати, хлориди та інші домішки. Після очищена вода з установки зворотного осмосу подається на наступний щабель очищення.
Шостий ступінь – установка ультрафіолетового знезараження води , стабілізація мікробіологічного фону води.
Сьома сходинка – установка електродеіонізаціі забезпечує ультрачистому обессоленную воду з питомою електропровідністю не більше 0,1 мкСм/см.
Процес, при якому в воді залишається тільки молекула води. Все інше змінюється на іони Н і ОН, які освітньої нову воду ..
Технології різні, але як правило спочатку з воду видаляють максимум який можливий, наприклад при осмосі або дистильованої, потім воду пропускають через змішаний шар іонітів.
В цій статті опис 7 стадийная деоінізація.
Така деионизация води дозволяє досягати до 10-12 МОм.