Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Газові котли з природною тягою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Газові котли c природною тягою

Тяга котла визначається як різниця між абсолютним тиском газу в будь-якій точці проточного каналу і атмосферним тиском навколишнього середовища (на тій же висоті). Тяга досягається невеликою різницею тисків, яка викликає потік повітря або газу. Він вимірюється в міліметрах (мм) або воді.

Тяга є однією з найбільш важливих систем теплової електростанції, яка підтримує необхідну кількість повітря для горіння і видаляє згорілі продукти з системи. Для переміщення АИТ через паливний шар і для створення потоку гарячих газів через економайзер котла, підігрівач і димар потрібно різницю тисків.

Ця різниця тиску для підтримки постійного потоку повітря і випуску газів через димохід в атмосферу відома як тяга. Тяга може бути досягнута за допомогою димоходу, вентилятора, паровий або повітряного струменя або їх комбінації. Коли тяга створюється тільки за допомогою димоходу, вона відома як Природна тяга, а коли тяга створюється будь-яким іншим способом, окрім димоходу, вона відома як штучна тяга.

Призначення тяги котла

  • Забезпечити достатню подачу повітря для спалювання палива.
  • Для викиду відпрацьованих газів згоряння з камери згоряння.
  • Щоб випустити ці гази в атмосферу через димар.

Вимірювання опади

Кількість розливного продукту залежить від:

  • Характер і глибина залягання палива в топці.
  • Конструкція камери згоряння або топки.
  • Необхідна швидкість згоряння.
  • В системі допускається опір через перегородок, труб, пароперегрівачів, економайзерів, підігрівачів повітря і т.д.

Природна Тяга

Димохід є вертикальною трубчасту цегляну кладку або залізобетонну конструкцію. Він утворюється для огорожі колони димових газів для створення тяги. Він видаляє гази досить високо, щоб запобігти забрудненню повітря. Тяга створюється цим високим димарем через різницю температур гарячих газів в димоході і холодного зовнішнього повітря за межами димоходу.

Переваги природної тяги

  • Для створення тяги не потрібно ніякого зовнішнього джерела живлення.
  • Капітальні вкладення менше. Витрати на технічне обслуговування невеликі, так як немає механічної частини.
  • Димохід утримує димові гази на високому рівні в атмосфері, що запобігає забрудненню атмосфери.

Штучна або механічна тяга

Було відмічено, що тяга, створювана димарем, залежить від атмосферних умов. Вона не є гнучким, потрібна низька ефективність і високий димар. У більшості сучасних електростанцій застосовується тяга повинна бути вільна від атмосферних умов, і вона повинна володіти більшою гнучкістю (контролем), щоб витримувати коливання навантаження на установку.

Сьогоднішні парові електростанції, що вимагають 20 тисяч тонн пари на годину, неможливо було б запустити без допомоги вентиляторів тяги. Димохід розумної висоти був би нездатний поліпшити достатню тягу, щоб усунути величезний обсяг повітря і газів (від 400 х 103 м 3 до 800 x 10 3 м 3 в хвилину). Додаткові переваги вентиляторів полягають у зменшенні необхідної висоти димаря.

Тяга, необхідна в реальному електростанції, досить висока (300 мм води), і для задоволення високих вимог до тяги необхідно використовувати будь-яку іншу систему, відому як штучна тяга. Штучний виробляється вентилятором, і він відомий як dan (механічна) тяга. Механічна тяга краща для центральних електростанцій.

Вгору