Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Конденсаційні котли настінні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Переваги конденсаційного котла настінного

Конденсаційні настінні котлиПодорожчання вартість води, природного газу і електрики призводить до пошуків альтернативних варіантів опалення. Вибір моделей різних котлів і нагрівачів дуже різноманітний, але конденсаційні котли вигідно відрізняються від інших. Ціна та висока якість конденсаційного котла настінного дозволяють вигідно вкласти гроші для облаштування будинку або квартири.

Принцип роботи

Якщо врахувати, що конденсаційні моделі створені на основі схем звичайних паливних котлів, то можна зрозуміти, що принцип майже ідентичний. Але, природно, модифікований під певні процеси:

  • Надходить вода під впливом природного газу переробляється в пар.
  • Завдяки особливості конструкції конденсаційного котла, він не виходить з системи разом з продуктом переробки палива, а осідає на спеціальному теплообміннику.
  • Вдруге спрямований конденсат також використовується для виробництва тепла, а потім виводиться з іншими відходами.

Саме тому конденсаційні котли мають такий рівень ефективності, при цьому показуючи більш економні витрати палива.

Чому варто зробити вибір на користь конденсаційного котла

Переваги вибору даного виду котлів:

  • Економний режим.
  • Екологічність.
  • Розміри.
  • Тихий режим роботи.

Якщо порівнювати конденсаційний котел настінний з моделями звичайного конструктиву, т про витрати палива при використанні першого скорочуються на 30% в порівнянні зі звичайними.

котельня з конденсаційним котломКонденсаційні моделі максимально зменшують шкідливі викиди в атмосферу. Згораючи, паливо для котлів виробляє вуглекислий газ. І варто пам'ятати, що паливні компанії часто додають в сировині різні хімічні елементи для кращої реакції (фосфор, сірка, азот та інше). Досвідчені дослідження показали скорочення шкідливих викидів до 70% в порівнянні з іншими модифікаціями.

Завдяки невеликому розміру, конденсаційний котел можна встановити в квартирі без втрати корисної площі.

Режим роботи дозволяє встановлювати котли в приміщенні з незначної та середньої шумоізоляцією. Плюс – мінімізований рівень вібрацій при роботі обладнання. І ця модель не буде викликати дискомфорт при використанні.

Тому краще купити конденсаційний котел настінний, ніж вкладати гроші в постійну модифікацію старих моделей. Або проводити додаткову вентиляцію, щоб в повітря не потрапляли шкідливі речовини. Та й щомісячні витрати на комунальні витрати помітно зменшаться.

Відвідувачі користуються цими фільтрами для підбору газових котлів:

Сподіваємося, це зробить навігацію на сайті простіше.

Вгору