Кількість
|
Вартість
|
||
|
Мінералізатор для зворотного осмосу
Зворотний осмос є однією з найбільш ефективних і перспективних технологій очищення води. Спосіб застосовується як в промисловості, та й приватних будинках і квартирах, дозволяючи отримувати якісну і чисту питну воду зі звичайної водопровідної. Купуючи фільтри для води, кожен з покупців стикається з питанням – здобувати чи мінералізатор для зворотного осмосу.
Що таке мінералізатор осмосу
Ступінь очищення водопровідної води зворотним осмосом дуже висока і становить до 98%, однак, поряд зі сторонніми і шкідливими елементами, видаляються і мінерали. Це впливає на смакові характеристики, які майже повністю відсутні, а також позбавляють організм корисних мінералів і мікроелементів. Усунути це проблему і допоможуть спеціально розроблені мінералізатори, які входять в деякі моделі систем зворотного осмосу.
Мінералізатор для зворотного осмосу – спеціальна ємність, наповнена спеціально підібраними слаборозчинні мінералами, які і наповнюють собою очищену воду, надаючи їй смак і корисні властивості.
Основним мінералом виступає кальцит, до якого можуть додаватися породи з вмістом магнію та інших елементів. Мінералізатор, найчастіше виконуваний в єдиному корпусі з вугільним постфільтром, встановлюється безпосередньо перед краном. Також є фільтри спеціальних конструкцій, які передбачають проходження водного потоку в двох напрямках.
В ряже випадків, наприклад, приготування їжі, мінералізація води не потрібно і навіть шкідлива, якщо мова йде про побутову техніку. Тому оптимальними можуть вважатися ті моделі, які мають відразу два крана.
Вибір і покупка
При виборі системи, слід звертати увагу на:
- ступінь очищення (класифікують сім ступенів);
- наявність мінералізатора, вугільного фільтра, біокерамічного активатора;
- застосовуваний наповнювач для мінералізатора;
- виробника;
- вартість.
В електронному каталозі на сайті нашої компанії представлені мінералізатори для зворотного осмосу від вітчизняних і зарубіжних брендів, які повністю відповідають вимогам нормативно-технічної документації, вітчизняним і зарубіжним стандартам. До кожної позиції представлено докладний опис, вказані технічні характеристики, тип наповнювача, конструктивні розміри, спосіб під'єднання, фотографії та монтажна схема. Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором і