ТОП-5 кращих побутових рекуператорів на українському ринку

Рейтинг рекуператорівСвіжий і чисте повітря - це саме те, що так часто не вистачає нам в міських умовах. На щастя, ця проблема легко вирішується за допомогою такого сучасного побутового пристрою, як - рекуператор. Його основне завдання - підтримувати оптимальний мікроклімат в квартирі або будинку, незалежно від пори року. Для Вашої зручності, раптом питання ще відкрите, пропонуємо почитати що таке рекуператор повітря і як його вибрати. Далі - знайомтеся з топом.

ТОП-5 найкращих рекуператорів для домашнього використання серед української аудиторії

1. Prana 150 Eco Life

Цей сучасний прилад знає абсолютно все про чистому і свіжому повітрі. Працює він в автоматичному режимі, має комфортний і дуже зручний набір різних датчиків. Призначається цей побутовий прилад для збереження не тільки теплого повітря, а й прохолодного. Є функція нагріву мідного теплообмінника, їм легко ви можете управляти навіть на відстані.

Рекуператор цієї фірми є повноцінною побутову установку, яка може не тільки видаляти відпрацьоване повітря, але і подавати в кімнату або офіс чистий і свіжий кисень. Завдяки надійному мідному теплообміннику, такий рекуператор має тривалий термін служби.

Прилад має вбудовані датчики вологості, вуглекислого газу, якості кисню, контролю температури за вікном і всередині квартири, а також датчик забруднення.

Керувати ним можна за допомогою дистанційного пульта, а також через смартфон. Це один з найкращих рекуператорів, які відмінно справляються з неприємною вогкістю і мерзенної, шкідливою цвіллю в будь-якому приміщенні, що нерідко з'являється на стелях і стінах.

2.Еще один дуже популярний варіант, які люблять жителі нашої країни - Blauberg Vento Expert Plus WiFi.

Такий прилад коштує встановити людям, які цілий рік стежать за правильним повітрообміном в кімнаті без втрати тепла. У цьому пристрої виробник встановив керамічний теплообмінник, який залишає тепло відпрацьованого кисню всередині приміщення. Ефективність такого теплообмінника дорівнює 93%, тому він дуже вигідний в плані зниження фінансових витрат за опалення. З огляду на нинішню дорожнечу комунальних послуг в нашій країні, установка такого рекуператора піде вам на користь.

3. ХІТ-продажу декількох років - Prana 150

Багато наших співвітчизників вже встигли по достоїнству оцінити високу якість і функціональність цього рекуператора. Український бренд, який виготовляє цей побутовий прилад, встановив в нього електричний нагрівач і мідний теплообмінник. Завдяки цьому, прилад Prana 150 має тривалий термін експлуатації і забезпечує якісну тепловіддачу. Електричний нагрівач є яскравим гідністю цього приладу. Крім якісної циркуляції кисню, він взимку відмінно зберігає тепло, а ось в жарку пору року - швидко освіжає приміщення і підтримує регулярно найоптимальнішу для вас температуру.

4. Mitsubishi Electric Lossnay VL-100EU5-E

Цей «японець» не тільки дуже спритний прилад, але і досить ефективний. Він дуже компактний, за що його полюбили наші люди, володіє високою потужністю, але при цьому дуже тихий в роботі. Основна перевага Mitsubishi Electric Lossnay VL-100EU5-E в його інтерпільном теплообміннику. Під час виготовлення цього рекуператора, виробник використовував спеціальну целюлозу, що забезпечує оптимальну вологість в приміщенні. Система така повністю закрита від протягів. Своїм зовнішнім виглядом він дуже схожий на внутрішній блок кондера. Потужність його дуже велика, але шуму під час роботи немає. Керувати таким приладом дуже зручно, є функція підключення до Wi-Fi.

5. Maico PushPull PP 45 K

Багато людей називають цей рекуператор просто фантастичний і з ними важко посперечатися. Німецька якість українці, як і інші жителі світу, оцінили вже дуже давно, цей прилад не є винятком. Що хорошого можна про нього розповісти?

Виробник тривалий час працював над ним, щоб створити максимально відповідний побутовий прилад для сучасних міських квартир і приватних будинків. Він не утворює конденсат, займає мінімум місця в приміщенні, легко монтується, як під час будівництва, так і після обробки приміщення. Єдине, що слід враховувати при його установці - це отвір, розміром близько - 180 мм. Ніяких інших труб, або отворів для його установки робити не потрібно.

Maico PushPull PP 45 K легко виводить з кімнати вологий і брудний кисень, все тепло залишається всередині. Встановлюють його з метою нагріву саме того повітря, що потрапляє в приміщення ззовні. Ви навіть не помітите цей прилад, так як працює він тихо, розмір його компактний і дуже місткий для будь-якої кімнати.

Люди, які вже встановили такий рекуператор, рекомендують купувати 2 прилади, в цьому випадку провітрювання в приміщенні буде просто ідеальним.

Всі ці представлені моделі рекуператорів користуються величезною популярністю на українському ринку. Кожен з них є яскравим представником свого бренду і має явні переваги. Детальніше ознайомитися з побутовими рекуператорами Ви можете на сайті інтернет-магазину.