Газовий конвектор погано гріє - шукаэмо проблему

Звичайні конвектори, як правило, прості за конструкцією, але іноді щось працює не зовсім правильно. Ось найпоширеніші проблеми, з якими ви можете зіткнутися при використанні звичайного газового конвектора.

Газовий конвектор з примусовим повітрям, чи то звичайний, чи високоефективний, - це пристрій, який виконує такі функції:

  • Вдихає холодне повітря.
  • Очищає його повітряним фільтром.
  • Нагріває його газовим пальником за допомогою сталевого теплообмінника.
  • Розподіляє тепле повітря за допомогою двигуна вентилятора по повітроводах вашого будинку.

газовий конвекторНагріте повітря потім охолоджується по всьому будинку і повертається в піч через зворотні повітряні грати та димарі. Холодне повітря, що повертається, надходить назад через повітряний фільтр в піч для завершення ще одного циклу нагріву. Іноді на печі або у зворотному повітроводі встановлено зволожувач повітря.

Проблеми газовий конвектор працює постійно

Якщо газовий конвектор працює постійно, слід враховувати дві ймовірні причини:

  • Термостат налаштований на налаштування вентилятора. Це призведе до того, що вентилятор працюватиме постійно. У деяких випадках це може бути бажаним, наприклад, коли ви хочете відфільтрувати повітря або висушити занадто вологий будинок. Але в більшості випадків це просто призводить до зношування двигуна вентилятора. Рішення полягає в тому, щоб змінити налаштування конвектора на термостаті назад на АВТОМАТИЧНИЙ, що гарантує, що конвектор буде працювати тільки тоді, коли система нагрівається або охолоджується.
  • Можливо, перемикач обмеження конвектора несправний. Кінцевий вимикач - це запобіжний пристрій, який контролює температуру всередині конвектора та відключає компоненти при досягненні заданих температур. Якщо конвектор працює постійно, це може означати, що кінцевий вимикач несправний. Щоб вирішити цю проблему, скиньте перемикач обмеження конвектора. Або замініть його, якщо його пошкоджено.

Конвектор шумить

Надмірний шум у вашому конвекторі майже завжди вказує на проблему, що зароджується, яка може обернутися дорогим ремонтом, якщо ви її проігноруєте. Ви можете почути гучний стукіт, пронизливий вереск або просто низький гул. Деякі проблеми ви можете вирішити самостійно, але в довгостроковій перспективі це може заощадити гроші, якщо ви відразу ж звернетеся до професіонала. Потенційні прості рішення включають заміну фільтра, оскільки шум може бути спричинений засміченням.

Контрольне світло погасло

На старих конвекторах постійний контрольний індикатор може згаснути через сильну тягу, брудний отвор у контрольному пальнику або бруду в газовій трубці. Або термопара може бути несправною, що призведе до відключення подачі газу. Гасний контрольний індикатор є однією з найпоширеніших причин того, що газовий конвектор не виробляє тепло. На щастя, повторно запалити контрольний ліхтар досить просто. І також легко замінити термопару, якщо вона несправна.

Термостат та конвектор не відповідають один одному

Конвектори та термостати повинні бути правильно підібрані один до одного, щоб правильно функціонувати. Поєднання неправильного типу термостата з конвектором викликає проблеми з роботою. Наприклад, ваш конвектор може перегріти або недостатньо нагріти ваш будинок, незважаючи на те, як ви встановили свій термостат. Сьогодні використовуються три типи термостатів: мілівольтні, низьковольтні та лінійні. Переконайтеся, що ви встановили правильний тип для вашого конвектора.

Несправний Термостат

Деякі поширені симптоми, які виявляються у вашому конвекторі, насправді можуть бути спричинені несправністю термостату. Як тільки ви виключите загальних винуватців у конвекторі, таких як брудний фільтр, перевірте термостат. Проблеми з термостатом можуть виявлятися у вигляді печі, яка не виділяє тепла, різких перепадів температури або занадто частого включення та вимкнення конвектора. Переконайтеся, що термостат підключено до джерела живлення і що його компоненти не мають пилу або сміття. Якщо це все ще не працює, проконсультуйтеся з фахівцем.