Якщо Ви знайдете цю статтю корисною - розмістіть її в соц. мережі, можливо вона буде цікава Вашим друзям і знайомим (для цього натисніть на іконку зліва). Заздалегідь дякуємо.
Що маємо:
В квартиру заведена холодна і гаряча вода.
Холодна вода – оброблена в Київводоканалі вода з Дніпра, яка зазнала ряд змін під впливом коагулянтів, флокулянтів, озону і хлору . Звучить не дуже, але вода виходить досить високої якості, але не питна зважаючи на присутність продуктів окислення органіки. Після ж проходження кілометрів металевих труб – ситуація ще більш ускладнюється мікроорганізмами, іржею. Але основна проблема води – органічні домішки і залишковий хлор .
Відносно солей жорсткості – речовин, які створюють накип, їх у воді близько 4,5, при максимумі 7 і ідеалі 1,5-2 мг * екв/л. У такій воді пральні машинки працюють по 10 років, а бойлери промиваються раз в пару років.
Гаряча вода – складніша вода, тому що її додатково обробляють в котельнях.
Пропонуємо ми:
Для видалення органічних сполук використовується активоване вугілля. Якісне вугілля може досягати за вартістю 10 у.о./кг. Це дорого, але результативно. Це екологічно чистий, ефективний матеріал для очищення міської води. Він відмінно працює при тривалому контакті з водою, тому фільтр повинен містити не менше 50 л завантаженого вугілля (1,2 м висоту шару). Якщо встановити на холодну воду 1 фільтр можна отримати чудовий результат.
Пропонує ринок:
Те, що підходить більшості – малі розміри обладнання, колосальний ресурс (на етикетці), неперевершена якість очищення (в лабораторних умовах для 500 мл), продукт з великим заробітком або просто дуже дорогий (приємно використовувати свої фін. можливості).
Стандартна схема: механічна очистка-пом'якшення-вугільний фільтр має ряд непомітних недоліків :
- Саме головне – вугілля, а його всього 2 кг …
- 90% кошторису - пом'якшувач, його роль другорядна, тому що шкіру сушить немає від жорсткості, її окисляє хлор.
- Вимагає уваги раз в 2-3 місяці як мінімум … тому фільтр як акумулятор потрібно заряджати, інакше він безглуздий.