потік бойлер водонагрівачЯкщо потік бойлер біля датчика температури, то це означає необхідність проведення комплексної діагностики і перевірки справності. Для цього спочатку слід відключити електроприлад від мережі, і провести візуальний огляд області протікання. Ймовірними причинами такої неполадки може бути вихід з ладу певного блоку, розгерметизація якого-небудь модуля обладнання.

Причини протікання близько термодатчика

Фахівці в сфері виробництва та сервісного обслуговування бойлерних агрегатів виділяють наступні причини протікання:

Знос полімерного ущільнювача.

  1. Відсутність профілактичних робіт.
  2. Конденсат.
  3. Корозія бака.
  4. Розгерметизація датчика.
  5. Ці явища характеризуються різними технологічними станом водонагрівача. Тому способи виправлення патьоків бойлера біля датчика температури істотно відрізняються.

Знос полімерного ущільнювача

Можливо виникла незначна поломка, і до такого явища привів знос з'єднувальної ділянки, розташованого на місці кріплення термодатчика. Тобто відбулася деформація, яка означає просідання посадкового майданчика термометра. В цьому випадку для виправлення неполадки у вигляді протікання - необхідно замінити ущільнюючу прокладку для термічного датчика. А перед цим слід від'єднати всі електричні кабелі від водонагрівача. Фахівці рекомендують проводити ці роботи строго відповідно до номером моделі бойлера. Відновлення герметичності гарантує тільки щільне прилягання ущільнюючих модулів до робочих деталей.

Відсутність профілактичних робіт

бойлери водонагрівачіПідвищена ступінь жорсткості води, або великий вміст різних мінеральних домішок здатні вплинути на якість роботи бойлера. Бажано періодично проводити профілактику водонагрівальної установки. В процесі таких робіт обладнання чистять від забруднень, здійснюють заміну зношених деталей.

конденсат

Освіта на поверхні бойлера конденсату, який далі накопичується у вигляді крапель води і на температурному індикаторі. Даний варіант не вимагає сервісних робіт. Щоб відновити заводські установки роботи пристрою, необхідно нормалізувати рівень вологості повітря в приміщенні. Щоб запобігти скупченню конденсату можна за допомогою профілактичних заходів прочищення вентиляції, або установки могутнішої припливно-витяжної системи. Також осушити повітряні маси дозволяє монтаж рушникосушки для ванної кімнати, або опалювального радіатора.

корозія бака

Протікання при розгерметизації накопичувального резервуара бойлера. Це серйозна поломка, так як це явище може виникнути при корозії металевого корпусу. Ремонтувати його не завжди доцільно, в деяких випадках дешевше придбати новий бойлер.

розгерметизація датчика

Ймовірно виникло порушення герметичності індикатора температури. Якщо причина протікання складається в цьому, то знадобиться виконувати ремонт термо-вимірювального блоку. Його слід замінити на новий справний модуль. Для демонтажу пошкодженої деталі і установки іншої необхідно попередньо злити воду, що знаходиться в накопичувальним баку бойлера.

Перераховані вище характеристики допомагають визначити те, чому потік бойлер біля датчика температури. Це допомагає своєчасно виправити технічні неполадки і збільшити термін експлуатації водонагрівача.Якщо все ж виникла необхідність у придбанні нового бойлера, пропонуємо прочитати статтю як його вибрати і ознайомитися з рейтингом виробників. Для самостійного підключення, корисно для прочитання послідовності монтажу, або можете скористатися послугами майстра. Для економії часу, Пропонуючи добірку бойлерів на 30, 50, 80 і 100 літрів.