Який бойлер кращеБойлери (водонагрівальні баки) – це спеціалізоване побутове обладнання, яке призначене для забезпечення споживачів гарячою водою. Завдяки встановленню таких приладів є можливим створити максимально комфортні умови для проживання в будинку або квартирі всіх членів сім'ї.

Вибір найбільш гідного бойлера є дуже важливим заходом, оскільки від грамотності його проведення залежить, наскільки будуть задоволені потреби домочадців. Тому перед тим, як придбати пристосування слід детально вивчити технічні та експлуатаційні характеристики такого виду побутової техніки.

Найбільш важливі параметри бойлерів:

 • потужність і матеріал корпусу;
 • габарити і спосіб установки;
 • обсяг і форма накопичувального бака.

На ринку представлено досить велику кількість різноманітних видів бойлерів, які відрізняються між собою методом функціонування. Кращим рішенням є нагрівальний бак з сухим теном, так як є цілий список незаперечних переваг, що і зумовлює покупку споживачів саме такого водонагрівача.

Ключові переваги сухого Тена:

 • особлива конструкція – можливість здійснити швидку заміну нагрівального елементу в разі його поломки (під час ремонту немає необхідності зливати бак);
 • на ефективність роботи сухого нагрівача не впливає накип – наявність підвищеного робочого ресурсу дозволяє виробникам гарантувати тривалу роботу обладнання;
 • високий рівень безпеки – пристрій розроблений таким чином забезпечена відмінною захистом, завдяки чому немає ризику удару користувача струмом.

Крім цього, необхідно відзначити компактність корпусу – можливість встановити нагрівальний бак в будь-якому зручному місці навіть в невеликих за площею приміщеннях.

сухий або мокрий тенЯкий бойлер краще

Наявність значного асортименту водонагрівачів на ринку дещо ускладнює процес вибору. Тому, щоб придбати максимально підходяще і надійне обладнання, слід ознайомитися з кращими моделями. Нижче представленийрейтинг бойлерів з сухим теном (після детального розгляду можна зробити правильний вибір при покупці).

Нагрівальний бакThermex ERD 50v

Італійський виробник водогрійного обладнання представляє покупцям великий асортимент своєї продукції, однак безперечно кращою моделлю єThermex ERD 50v .Щоб переконатися в цьому, необхідно просто подивитися на наявні переваги даної моделі:

 • невеликі розміри і наявність магнієвого анода;
 • бездоганна захист від корозії і проста установка;
 • тривалий час збереження тепла і незначний рівень шуму при роботі.

Нагрівальний бакAtlantic VM D 400 2- BC

Дана модель виготовляється французьким виробником. Виділяється такий пристрій наявністю зручного зовнішнього регулятора. Крім цього, нагрівальний бак володіє і іншими не менш важливими достоїнствами, завдяки яким пристрій увійшло врейтинг бойлерів за якістю :

 • надається гарантія від виготовляє компанії 8 років;
 • абсолютно безшумна робота і зовнішній регулятор температури підігріву води;
 • відмінний захист корпусу виробу від негативного впливу корозії;
 • простота в монтажі – установка бойлера може бути виконана навіть малодосвідчених людиною.

Нагрівальний бакGorenje GBF -50/UA

Словенська компанія-виробник має широку лінійку водонагрівальних баків, однак особливе місце серед моделей займає Gorenje GBF-50/UA. Обумовлено це тим, що він має ідеальне поєднання розширених функцій і невисоку вартість. Також слід зазначити нижченаведені чинники:

 • подвійне антикорозійне покриття баків;
 • наявність двох тенів сухого виконання;
 • надійний захист від перегріву, що дає можливість виключити можливий вихід з ладу обладнання;
 • надається гарантія від виробника протягом 10 років.

Нагрівальний бакElectrolux EWH 80Formax

який обсяг бойлера потрібенДана модель представлена ​​шведським виробником, яка користується великою популярністю серед споживачів у всьому світі завдяки наявності цілого ряду особливих переваг. Необхідно виділити такі моменти:

 • можливість самостійного регулювання потужності;
 • захисний термостат і стильний дизайн корпусу (ідеально впишеться в будь-який інтер'єрне виконання);
 • наявність магнієвого анода, який має бездоганну захистом від корозії;
 • ідеальні показники демократичної ціни і високої якості.

Крім перерахованих вище моделей присутні і інші нагрівальні елементи, які заслуговують уваги. Однак пристрої, представлені вище, незаперечно потрапляють врейтинг бойлерів .

Слід обов'язково сказати, що самостійний вибір нагрівального бака може привести до покупки невідповідного пристрої для конкретно взятих умов експлуатації. Саме тому рекомендується попередньо проконсультуватися з фахівцем, який супроводити вибір даної побутової техніки.

Чому для покупки бойлера звертаються саме до нас:

 • конкурентоспроможні ціни на весь асортимент представлених нагрівальних баків; можливість придбати оптимальну модель з мінімальними фінансовими витратами;
 • оперативна обробка запиту, що поступив і швидка доставка купленого товару в будь-яку точку країни – немає необхідності чекати тривалий термін поставки;
 • гарантія бездоганної якості – всі представлені моделі сертифіковані, тому ми гарантуємо наявність всіх заявлених параметрів і характеристик.

Ми рекомендуємо попередньо перед покупкою зв'язатися з нашими експертами, які дадуть слушні і професійні поради при виборі моделі. Це дасть можливість здійснити максимально успішне і грамотне придбання.

Для зручності пропонуємо скористатися готовими добірками бойлерів за обсягом на 30, 50, 80 і 100 л, оскільки ними часто користуються відвідувачі Аква-Лайф.

Популярні питання про вибір бойлера:
✔️ Які якісні водонагрівачі?

Що стосується матері ріалів з яких виготовлений водонагрівач, все досить просто- якісна емаль всередині бака легко замінює дорогу нержавійку, товста щільна ізоляція скорочує тепловтрати, хороша автоматика вчасно включає і вимикає бойлер.Відносно бренду ми відповіли нижче.

✔️ Який фірми краще вибрати водонагрівач?

Вибір бойлерів колосальний. Кожен виробник випускає кілька модельних рядів, які відрізняються технологие виготовлення і можуть бути зроблені на різних заводах. Висновок- читайте відгуки на спеціалізованих сайтах, аналізуйте їх об'єктивність.

✔️ Який бойлер вибрати 2020?

В нашому магазині вибір бойлерів не особливо великий. Аргументація цього- ми підбираємо тих виробників, які стежать за якістю своєї продукції, несуть реальну гарантію і технічну підтримку. Найнадійнішим брендом на нашу думку зараз є Атлантик .

✔️ Як правильно вибрати водонагрівач для квартири?

У цій статті ми розбираємо питання про вибір водонагрівача. У квартирах встановлюються класичні накопичувальні електричні бойлери, важливо підібрати відповідний обсяг і місце, де він поміститися.