Послідовність обладнання у класичній схемі:
- Колба з механічним картриджем
- Система пом'якшення
- Вугільний фільтр
- Колба з механічним фільтром
- Ультрафіолет
З колбамм все просто. У першій колбі використовуємо картридж з більшими «мікронами», вони вказані на етикетці, як правиль 1-5-10-20-50-100 мкм.
Збираємо систему пом'якшення. Відкрили балон, вставили в нього трубку сіткою (ромб на одному кінці) вниз, другий, відкритий кінець трубки, чимось закрили. Для цього може підійти кришка від пляшки, або просто «напхати» в трубку будь-якої плівки, але залишити невеличкий хвостик, що б цю плівку витягти. Засипали фільтруючий матеріал. Протерли/очистили різьблення на горловині балона.
Як засипати фільтруючий матеріал:
Дістаємо керуючий клапан. До його комплектацію входить біла/бежева сіточка, яку потрібно вставити в низ клапана і прокрутити до клацання за годинниковою стрілкою. Одягаємо керуючий клапан на балон. Перевіряємо, що б трубочка потрапила в центри сітки, яку вставили в клапан. Клапан вкручується в балон до кінця із середнім зусиллям.
В окремому пакеті знаходяться підключення, які спочатку потрібно зібрати воєдино (на куточок з зовнішньою різьбою спочатку одягається велика гайка, потім біле кільце, потім гумка. Цей вид з'єднань швидкознімний, і забезпечує герметичність при незначному порушенні геометрії.
Підключаємо сольовий бак. Він може бути повністю зібраний, чи треба буде збирати.
Умягчитель обов'язково обвести байпасом, для забезпечення можливості додавати жорсткість. Найпростішу схему докладу нижче.
Налаштування все сохнаряются поки не розрядитися вбудована батарейка – пару років, тому в Києві ми все налаштували. Для самоконтролю при натисканні кнопки “ next ” відображається 3 режиму: поточний час (потрібно налаштувати), поточний потік води, залишковий об'єм очищеної води.
Засипаємо за аналогією вугілля в балон 1354. Використати уем клапан з 3мя кнопками.
Після монтажу потрібен запуск. Воду на обладнання спершу не подаємо. Першим етапом промиваємо пом'якшувач. Подали воду на пом'якшувач, але перекрили перед вугіллям. Затискаючи кнопку “ regen ” на деякий час (до початку « дзижчання » клапана) включається примусова промивка-регенерація, яка триватиме 90 хв. На екрані відображається в зворотному порядку тривалість поточної стадії, який близько 5ти.
Після промивання пом'якшувача, відкриваємо кран перед вугіллям і заповнюємо його. Після заповнення затискаючи разом « вгору » і « вниз » починається примусова промивка. Вугіллю потрібно 2-3 рази промити, для того що б відмилася дрібна фракція.
Ультрафіолет монтується на стіні, хоча якщо відстань труб не велике, його можна залишити « навісу » за рахунок щільності труб. Підключення можна розташовувати як завгодно. Збирається ультрафіолетовий знезаражувачі наступним чином:
Спочатку в корпус вставляється скляна трубочка, на яку з двох боків одягаються резиночки, які фіксуються пластиковими заглушками. Одна сторона повністю заглушена, з другої сторони – невелике отвір, в яку поміщається сам випромінювач. Бажано монтувати спочатку тільки конпус, без скла, а вищеописані маніпуляції провести на прикріпленому корпусі. Випромінювач легше спочатку з'єднати з блоком живлення, і в такому стані вставляти в корпус.
Власне все. Якщо що то занадто докладно, вибачайте, якщо чогось не вказав – в терміновому порядку відповім.