Чи є недоліки води після очищення зворотним осмосом?

недоліки води після зворотного осмосуБагато хто стверджує, що пити воду після очищення води зворотним осмосом або дистильовану воду шкідливо! Передбачається, що така вода при тривалому вживанні виводить життєво-необхідні солі з нашого організму! Чи так це? Для того щоб спробувати спростувати ці неправдиві і необґрунтовані твердження наведу доповідь, опубліковану на сайті Всесвітньої організації охорони здоров'я (далі – ВООЗ), де наводяться наукові дані, засновані на реальних спостереженнях про вплив дистильованої води і води, очищеної системою зворотного осмосу (зворотноосмотичної води) . І так зворотний осмос — його недоліки і переваги.

ВСТУП

В організмі людини вода служить для розчинення і транспорту поживних речовин, для регулювання температури, а так само бере участь в біохімічних реакціях нашого організму. Саме H2O а не розчинені солі виконують ці функції.

В нашому дослідженні вода з низьким вмістом солей (далі — TDS) визначена як відношення 1/100 міліграм розчинених солей на літр води, що є звичайним вмістом для води, отриманої методом зворотного осмосу.

Багато хто вважає, що дистильована вода сприяє позбавленню від артриту, « вимиваючи » зайвий кальцій з суглобів, але також вважають, що питна вода з низькою мінералізацією, що пройшла дистиляцію або зворотний осмос, Деионизация, вилуговує мінерали з організму, таким чином, є причиною дефіциту мінералів з випливають негативним впливом на здоров'я. Також з цим існує думка, що вживання зворотноосмотичної води негативно впливає на організм, тому що вода з низьким вмістом солей видаляє потрібні солі з організму.

У 1980 році ВООЗ опублікувала неофіційний документ « Про вплив питної води на здоров'я », в якому говорилося, що питна вода повинна містити не менше 100 мг/л TDS для уникнення вилуговування мінералів. Але в цьому документі були знайдені наукові і медичні помилки.

схема побутового зворотного осмосуМета статті — розібратися чи приносить шкоду вода з низьким TDS. Для дослідження, чи безпечно споживання води з низьким вмістом солей, будуть приведені дані вживання води з низьким TDS на флоті, дані американського Управління з охорони навколишнього середовища і деякі інші свідчення.

ВИСНОВОК

Вживання води з низьким вмістом солей (TDS), як природного походження, так і отриманої в результаті очищення зворотним осмосом, не призводить до шкідливих наслідків в людському організмі.

Це обумовлено в наступних пунктах:

• Жодна організація охорони здоров'я в світі точно не встановила вимог до мінімального складу солей у воді.

• Природний механізм самоконтролю організму, як гомеостаз і внутрішні секреції тіла, тримають склад рідин організму в строгому контролі не залежно від TDS вживаної води (у здорової людини при нормальних умовах).

• Ні в одному з наукових праць не описані негативні наслідки для організму людини при вживанні води з низьким вмістом солей (TDS)

• Мільйони людей регулярно споживають воду з низьким значенням TDS натурального походження без ознак погіршення здоров'я (зворотний осмос за і проти — інша думка).

ВСТАНОВЛЕНІ СТАНДАРТИ ПИТНОЇ ВОДИ

Аналіз стандартів питної води проводили Сполучені Штати, Канада, ВООЗ та Європейського Співтовариства (EC).

Ніхто з них не затвердив граничні максимальні, мінімальні або оптимальні показники наявності солей у воді.

США рекомендували, щоб максимальний рівень був 500 мг/л, канадська директива пропонує менше ніж 1,000 мг/л, і максимально допустима концентрація солей EC є 1,5 г/л (для « сухих залишків »).

Стандарти EC також встановлюють мінімум для кальцію (рівень гіда 100 мг/л ) і магнію (рівень гіда 30 мг/л і максимально допустима концентрація — 50 мг/л), і мінімуму для жорсткості (мінімальна необхідна кінці нтрація для пом'якшеної води 60 мг/л), і лужності (мінімальна необхідна концентрація для пом'якшеної води 30 мг/л). Однак немає ніяких документальних критеріїв здоров'я для цих показників. Ці цифри перераховані як зразкові показники для систем водопостачання, тобто, запропоновані параметри, щоб встановлювати кількість цих елементів в муніципальній магістралі розподілу. Кальцій, магній, жорсткість, і умови лужності не найважливіші елементи , щоб судити про безпеку питної води.

(WQA — WATER QUALITY ASSOCIATION)

ДОРАДЧОЇ КОНСУЛЬТАТИВНОГО НАУКОВОЇ РАДИ

з рецензією

Доктора Лі. Т. Розелла

і Доктора Рональда Л. Васьона