Кількість
|
Вартість
|
||
|
Газові котли двоконтурні Устаткування газової котельні, оснащеної опалювальним котлом і бойлером, - захід складне і досить витратна. А в умовах міської квартири такий варіант організації автономного опалення і водопостачання, взагалі, є неприйнятним. У багатьох випадках оптимальним рішенням проблеми стане котел газовий двоконтурний, який одночасно забезпечить і ГВП, і опалення. У нашому каталозі представлені агрегати різної потужності від провідних європейських і вітчизняних виробників.
Параметри вибору
При виборі відповідного газового котла важливі такі параметри, як тип установки, спосіб нагріву води, системи управління.
- Тип установки і потужність. За способом установки двоконтурні газові котли поділяються на настінні і підлогові. Перший тип підходить як для автономного опалення в багатоквартирних будинках, так для дач або котеджів. У модельній лінійці представлені котли, здатні забезпечити теплом і гарячою водою житло площею від 140 до 300 м кв. Серед підлогових двоконтурних агрегатів є економічні невеликі моделі (теплова потужність близько 10 кВт), розраховані на обігрів від 70 до 90 квадратних метрів. Але, в основному, в цій групі представлено обладнання, призначене для обігріву площ від 200 до 400 м кв.
- Спосіб нагріву води. Двоконтурний котел може оснащуватися проточним нагрівачем або вбудованим бойлером. Більшість агрегатів проточних водонагрівачів здатні повноцінно забезпечити водою тільки одну точку водорозбору (наприклад, душ або кухонний змішувач). При включенні двох кранів одночасно температура води буде швидко знижуватися. Цього недоліку позбавлений газовий двоконтурний котел з вбудованими бойлерами. Ємність бака (в залежності від моделі) становить від 40 до 60 літрів. Такий ємності досить для одночасної роботи двох точок водорозбору.
- Система управління. Одне з головних переваг двоконтурних газових котлів полягає в тому, що агрегат поставляється повністю готовий до роботи. Він укомплектований усіма необхідними пристроями, в тому числі автоматикою. Спеціальні процесори і датчики регулюють потужність пальника, забезпечують захист котла від перегріву, «сухого» включення.
Особливості експлуатації
У всіх сучасних двоконтурних котлах передбачена автоматична функція пріоритету приготування гарячої води. Тому зовсім не сенсу купувати агрегат з надлишковою потужністю в розрахунку на те, що він буде більш ефективно забезпечувати систему ГВП. При приготуванні гарячої води вся потужність пальника йде на ГВС. Але на практиці, навіть у дуже холодні зими, це ніяк не позначається на рівні теплового комфорту в будинку. Купити двоконтурний котел з надлишковою потужністю стоїть лише в тих випадках, коли планується підключення периферійних додаткових контурів, які будуть споживати тепло. Це може бути підігрів води в басейні або обігрів прибудов.
Відвідувачі частина користуються цими фільтрами для підбору газових котлів:
- Газові котли одноконтурні: підлогові і настенные;
- Газові котли двоконтурні: підлогові і настінні, турбовані;
Сподіваємося, це зробить навігацію на сайті зручніше.