Як підібрати терморегулятор для котла

Власники будинків вибирають для опалення котеджів автономну систему обігріву, що забезпечує створення теплого повітря. Дані системи можна регулювати, можна змінювати рівень температури. Це можна забезпечити завдяки терморегулятору казана. За рахунок терморегулятора можна підібрати оптимальну температуру повітря, створити відповідний клімат у кімнаті. Також є можливість зменшення витрат енергоресурсів під час використання котла. Системи обігріву відрізняються високою якістю, мають численні функції, можливості. Системи обігріву встановлюються у різних приміщеннях.

Термостати

Пристрій здатний працювати за методом увімкнення, відключення котла. Для цього пристрій встановлюють термічний датчик. Даний прилад є простим у використанні, довговічним, надійним. Основна перевага терморегулятора - у них є можливість зменшення витрат на енергоресурси. В даному випадку не має значення на якому виді палива працює система: на газі або отримує енергію за рахунок електричної енергії. Терморегулятори поділяються на 2 типи:

• ручні;

• програмовані. Пристрої встановлюються у системах обігріву приміщень.

Ручні пристрої обладнані основними функціями: увімкнення, вимикання. Крім того, термостат має диск регулювання температури. Оригінальні конструкції мають численні функції, вони застосовуються в системах опалення разом із терморегулятором. У бездротових - регулювання роботи виконується за допомогою радіосигналу, він надходить на термічний датчик. Монтаж їх провадиться поблизу котла, з'єднаних клемами. Монтаж дротових пристроїв провадиться у різних приміщеннях. По радіоканалу ці блоки зв'язуються один з одним. Особливостями аналогових приладів є: керування вручну, для цього застосовується механічний регулятор. З допомогою сигналів мікросхеми виконується управління приладу.

Пристрої поділяються такі види: механічні, електронні. Прилади, оснащені механічними датчиками, - це капілярні термостати. Дані пристрої дозволяють визначити температуру змін у колбі об'єму рідини. У теплообмінник, що у нагрівальних пристроях, занурюють спеціальний датчик. Основною перевагою пристроїв є міцність, надійність, довговічність. Коли в системі обігріву будинку є програмований термостат, він використовується для котла, що працює на газі. Перед пристроями простого вигляду прилад має такі плюси:

• здатний контролювати роботу системи на певній відстані;

• в пристроях є режими «день», «ніч», що дозволяють для певного часу доби підібрати необхідний рівень тепла;

• є функція зміни температури;

• є функція програмування, підбору теплового режиму, регулювання потрібної температури;

• через швидку роботу термостата після налаштувань пристрій передає сигнали, після чого температура повітря в приміщеннях протягом невеликого періоду часу змінюється;

• дозволяє заощаджувати енергоресурси.

При покупці відповідної системи опалення для котла необхідно звернути увагу на функції та вимоги, що пред'являються до пристроїв. Наприклад, якщо немає значення настройки, можна підібрати простий пристрій. У багатьох випадках користувачі набувають програмованого термостату, тому що він є функціональним.