Теплоакумулюючі ємності DISВсе теплоакумулювальні ємності DIS сертифіковані, мають повний пакет документів для впровадження в експлуатацію.

  • Виробляємо будь-які ємності з будь-яким спеціальним вимогам замовника
  • Індивідуально робимо розрахунок по всім запитам замовника
  • Є проектний відділ
  • Монтаж
  • Отримання всіх дозвільних документів на запуск котелень;

Більш докладно про пропозицію акумулюючих ємностей DIS:

Акумулюючі ємності Dis – це баки резервуари які призначені для накопичення, зберігання та передачі тепла, отриманого з різних джерел тепла непостійної дії, а саме твердопаливних котлів, сонячних колекторів, електрокотлів, які використовуються в нічний час, теплових насосів та іншого.Накопичене тепло згодом використовується для гарячого водопостачання та опалення.

Акумулюючі ємності забезпечують безпечну роботу опалювальних систем шляхом нагромадження або віддачі тепла, що утворюється в результаті невідповідності між потужностями генерування і споживання тепла різними джерелами.

Акумулюючі баки Dis можуть працювати як з одним, так і з декількома джерелами енергії.

Баки серії АБ використовуються тільки для накопичення тепла в системі опалення.

Баки серії АБ – (1В, 1Н, 2), з теплообмінниками з чорної сталі, можуть працювати з такими джерелами енергії як газові та електричні котли, сонячні колектори.Можуть використовуватися для підігріву проточної технічної води. ;

Баки серії АБН –1В оснащені верхнім теплообмінником з нержавіючої сталі, призначення якого –нагрів води для господарських потреб і споживання в їжу.
Модель АБН -2 оснащена також нижнім теплообмінником з чорної сталі для можливості роботи з сонячними колекторами, газовими котлами і електрокотлами.

теплоаккумулятор категоріяБаки серії АБП виготовлені з чорної сталі, а всередині покриті полімерно –керамічним покриттям з вмістом біоциду, який перешкоджає розмноженню мікроорганізмів.Тому такі баки використовуються в системах водопостачання, для зберігання і нагрівання води, для подальшого використання в харчових і санітарних цілях.Наприклад для приготування води в харчовій промисловості.Для таких цілей так само використовуються баки серії АБНП, виготовлені повністю з харчової нержавіючої сталі.

Конструкція всіх типів акумулюючих ємностей має незначні відмінності.З огляду на потужність котла, площа приміщення, і параметри системи опалення, можна підібрати бак з оптимальними характеристиками.Таким чином, крім підвищення зручності в експлуатації, можна домогтися збільшення ККД до 80%, і зменшення витрати палива в 4-5 разів.

При підборі акумулюючої ємності для роботи з твердопаливним котлом, ємність бака повинна бути мінімально такої величини щоб помістити тепло, яке утворюється в результаті згоряння разового повного завантаження котла.

Для спрощення розрахунків приймається не менш 50л на кВт потужності котла. Рекомендується завжди використовувати велику ємність теплоаккумулятора.

При підборі бака-акумулятора серії АБН, для правильного розрахунку теплообмінника, потрібно знати кількість точок гарячого водопостачання.

Для акумулюючих ємностей Dis серії АБН доступні діаметри труби нержавіючого теплообмінника 20мм, 25мм, 32мм, 40мм.Залежно від обсягу бака і площі теплообміну змійовика можна забезпечити якісне гаряче водопостачання від 2 до 18 точок

Запитання про Теплоакумулюючі ємності DIS:
✔️ Теплоакумулюючі баки DIS бувають комбінованими?

Акумулюючі баки Dis можуть працювати як з одним, так і з декількома джерелами енергії.

✔️ Що з дозвільними документами?

Все теплоакумулювальні ємності DIS сертифіковані, мають повний пакет документів для впровадження в експлуатацію.

✔️ Якого ККД можна досягти?

Можна домогтися збільшення ККД до 80%, і зменшення витрати палива в 4-5 разів.