Сучасні сушки для рушників є ефективним обладнанням, яке розміщується у ванних кімнатах квартир і житлових будинків, готельних комплексів, хостелів, а також інших об'єктів. Випускаються поруч вітчизняних та зарубіжних виробників, з дотриманням стандартів, обов'язковим контролем та сертифікацією.

Виробництво та основні характеристики

Виготовлення сушки для рушників здійснюється з якісних і міцних матеріалів, які проходять обробку на сучасному високотехнологічному обладнанні за класичними та інноваційними технологіями. Вибір матеріалу є ключовим моментом, від якого залежить експлуатаційні характеристики, міцність, коефіцієнт теплової передачі, корозійна стійкість тощо.

При виборі матеріалів, з яких виготовляються сушарки для рушників, інженери розраховують міцнісні та інші характеристики, намагаючись отримати оптимальний баланс, з невеликою власною вагою виробу і доступною вартістю.

Виробники рушникосушарки мають безліч переваг:

  • гарною продуктивністю;
  • високим ККД;
  • універсальністю застосування;
  • функціональністю, можливість задавати температуру та різні режими роботи;
  • низьким енергоспоживанням;
  • тривалим терміном експлуатації;
  • доступною ціною.

Сушки для рушників мають естетичний зовнішній вигляд, який буде гармонійно виглядати в приміщеннях з обробкою стін керамічною плиткою та іншими матеріалами, в будь-яких інтер'єрних стилях, від класики до лофта і хай-тека.

Всі моделі сушки для рушників представлені в каталозі на сайті інтернет-магазину. До кожної з них розміщено докладний опис, вказані конструктивні розміри, потужність та інші характеристики, є фото та ціни.

Застосовувані матеріали

Вибір матеріалів для виготовлення сушки для рушників зазвичай здійснюється різними марками сталі, алюмінієвих та інших марок сплавів. Раніше зустрічалися моделі з пластику та ПВХ, проте зараз вони майже не випускаються через погані експлуатаційні характеристики, недовговічність, низьку міцність і погану теплову провідність, і пожежну небезпеку.

Найбільш популярними матеріалами для виготовлення сушки для рушників є:

  • нержавіючі марки сталі. Відмінний варіант, так як прокат має високу міцність, не сприйнятливий до процесів корозії та агресивних хімічних середовищ. Внутрішній простір електричних полотенцесушителів заповнено спеціальним теплоносієм, якою може застосовуватися пропіленгліколь та інші хімічні склади. Нержавіюча сталь є дорогим прокатом. Тому виробники намагаються знизити собівартість продукції шляхом застосування тонкостінних труб, що може позначатися на міцності та довговічності конструкцій. Як правило, сушки для рушників з нержавійки мають покриття на цинковій або хромованій основі з поліруванням;
  • чорна сталь. Вибором конкретної марки нормується хімічний склад та фізичні характеристики. Чорна сталь має найбільш доступну вартість, відрізняється простотою обробки, гарною зварюваністю, тепловою провідністю, високою корозійною стійкістю, яка підвищується спеціальною обробкою та нанесенням шару цинкового або порошкового покриття, яке може бути виконане у різних варіантах забарвлень за каталогом RAL;
  • кольоровий прокат. Для виготовлення сушки для рушників може застосовуватися мідь, латунь, алюмінієві та інші сплави. Вартість такої продукції досить висока, проте її експлуатаційні характеристики можуть перевершувати сталеві, а також дозволяє отримати найцікавіші та незвичайні дизайнерські рішення, додавши «родзинку» в інтер'єр ванної кімнати.

Який матеріал віддати перевагу

Всі сушарки, що випускаються, відповідають суворим вимогам нормативної документації та міжнародних стандартів. Тому принципової різниці, з погляду експлуатаційних властивостей та безпеки, немає. Набагато більше матеріал виготовлення впливає на вартість сушки для рушників і його зовнішній вигляд. Також ціна залежить і від інших характеристик, включаючи габаритні розміри, складність геометричних форм, особливостей виробництва, потужності та інших факторів. Крім матеріалу конструкції важливий і тип покриття, яке має бути міцним, добре проводити тепло, легко очищатися від забруднень, не розтріскуватися і вицвітати з часом і при перепадах температури, вологості повітря в приміщенні.

Де купувати

Вибирати та купувати рушникосушарки слід у надійному та перевіреному інтернет-магазині. У каталозі представлений великий вибір рушникосушки від різних брендів, замовити які можна за найкращою ціною на ринку. Можна звернутися до співробітників компанії, які допоможуть підібрати оптимальну модель з урахуванням особливостей експлуатації, всіх побажань та вимог клієнта.

Сушки для рушників поставляються в повністю готовому до роботи вигляді. У комплекті є монтажна схема і технічний паспорт, докладне користувальницьке керівництво. Установка повинна виконуватись досвідченими робітниками, з дотриманням усіх вимог нормативів, техніки безпеки та рекомендацій виробника.