Скільки води в склянці

Скільки води в склянці?У кожного на кухні є гранований стакан. Але не всі знають, скільки води в склянці. Адже цю посудину має кілька позначень. І яке з них відповідає певній кількості рідини – це багатьом невідомо.

Дуже часто потрібно відміряти потрібну міру рідини. Це може стати в нагоді в таких випадках:

  • Необхідно в день випивати певну кількість води;
  • Для приготування страви потрібно додати рідину відповідно з дозуванням рецепта;
  • Потрібно додати води в кашу маленькій дитині.

Точне дозування склянки

Варто розглянути стакан гранованого виду. Він має ободок. Якщо налити воду по цю мітку, тоді він вміщатиме 200 мл. води. Для того щоб зрозуміти скільки мл в склянці до верху, варто налити в нього рідину вище мітки. Тоді в цій ємності води буде рівно 250 мл. Якщо потрібно відміряти 100 мл., Тоді потрібно налити води на половину до обідка.

Вказівка ​​заходи по склянці для інших харчових компонентів

Крім води можна в склянці відміряти інші харчові продукти. Для того щоб кожна господиня дізналася скільки грам води в склянці - яких речовин скільки грам, наводиться нижче таблиця, яка допомагає це зрозуміти. Ці мірки допоможуть правильно дотримуватися рецепт, додавати всі продукти відповідно до правильними нормами.

Ми вже багато років продаємо та встановлюємо фільтри питної води по всій Україні та щиро віримо у свою справу. Те, що фільтри здатні забезпечувати Вас якісною водою - перевірено не раз. Якщо у Вас є питання щодо фінансової частини, пропонуємо статтю з порівняльним розрахунком замовлення бутильованої води, або фільтра – ви здивуєтеся!

Найменування продукту

Дозування, гр.

Це ж кількість в мірних ложках, ст. л.

Вода

200

11

Борошно

135

5

Цукор

185

8

Цукрова пудра

165

7-8

Молоко

200

10-11

Згущене молоко

365

12

Сметана

215

8

Рослинна олія

195

10

Топлене масло

195

Гречана крупа

170

6

Манна крупа

155

5

Рис

185

7

Какао-порошок

135

8

Варення

280

6

Ізюм

180

6

Мед

270

7

Вівсяні пластівці

85

5

Багато недосвідчені господині, які займаються готовий кой в ​​перші або роблять успіхи на кулінарному терені, ще точно не знають міри, наявні в склянці для різних продуктів. Коли вони будуть звірятися з таблицею і будуть знати точну кількість води в склянці, тоді вони будуть всіх дивувати своїми вдалими блюдами.

Відмірюючи необхідну кількість води, можна дотримуватися норму випивання цієї рідини для свого здоров'я або проходження правильного харчування.

У нас величезний асортимент товарів, хотіли б представити Вам лише малу частину, яка може зацікавити:

Фільтри для води Бойлери Килимок з підігрівом
Радіатори опалення Рушникосушки Кондиціонери
https://aqua-life.ua/ua/category/air-conditioning/