Жива і мертва вода - міф

Жива і мертва водаЖива і мертва вода існує не тільки в народних переказах, але і в реальності. Вона виходить методом електролізу, з використанням приладів - активаторів. Відбувається розщеплення водяної структури на іони, з позитивним і негативним зарядом. Активатор посилає струм, під впливом якого навколо катода концентрується католіт, жива лужна вода, а навколо анода – мертва вода, анолит. Активовану воду можна виготовити самостійно, але включати її в раціон замість звичайної не варто.

У нашому розумінні жива вода - це вода без шкідливих прімеей з ідеальних складом мікроелементів, а мертва вода - та, яка шкодить здоров'ю. Якщо Ви на цій сторінці, то цікавитеся своїм здоров'ям і хочете його покращити, значить зробіть вживану воду краще. Є різні джерела корисної води, але одним з найпростіших буде банальне використання фільтрів для води, не прінебрегать цією можливістю.

Ми вже багато років продаємо та встановлюємо фільтри питної води по всій Україні та щиро віримо у свою справу. Те, що фільтри здатні забезпечувати Вас якісною водою - перевірено не раз. Якщо у Вас є питання щодо фінансової частини, пропонуємо статтю з порівняльним розрахунком замовлення бутильованої води, або фільтра – ви здивуєтеся!

Звідки пішло поняття «жива» і «мертва» вода?

Вперше поняття « католіт » і « анолит » ввели вчені НДІ природного газу в місті Ташкенті. Рідини вийшли шляхом електролізу, і спочатку були зроблені висновки, що це побічні продукти, які не можна застосовувати. Але в подальшому було проведено ряд експериментів, які довели зворотне: католіт стимулював регенерацію тканин і ріст рослин, анолит – якісно знезаражує ґрунт.

Застосування «живий» води

Католіт – вода з високим вмістом лугу, що володіє загоюючими властивостями і биостимулирующими якостями. Рідина безбарвна, відрізняється слабким лужним присмаком. Запах відсутній. Спектр її застосування, завдяки багатому хіміко – фізичній складу, широкий:

  • антибактеріальний розчин;
  • біостимулятор;
  • активатор імунітету;
  • антиоксидант.

фільтри для живої водиВикористання « живий » води дає заряд енергії і сил, підвищує артеріальний тиск і покращує метаболізм. Хороша вода і в запобіганні процесів старіння шкіри – вона регенерує тканини і клітини, підвищує еластичність, розгладжує ранні зморшки. Широко застосовують її для лікування шкірних захворювань, алергій, застосовують в косметології – для боротьби з лупою і терапії шкіри голови. Католіт допомагає в загоєнні трофічних виразок, ран і опіків.

Цікавий факт! Після вживання « живий » води, людина відчуває спрагу, яку можна задовольнити підкисленим чаєм або морсами. Реакція обумовлена ​​рівнем РН і хімічними властивостями рідини.

Як використовують «мертву» воду

Розчин аноліта відрізняється трохи жовтуватим відтінком, в'яжучі консистенцією і слабким, але вираженим кислотним присмаком і запахом. Рідина відноситься до 4 класу токсичності – це безпечна вода, що не викликає алергії, подразнення слизових оболонок дихальної системи і всього організму. Застосовується в якості розчину для дезінфекції посуду, побутових предметів, білизни і інструментів лікарів. &Laquo; Мертвою » водою замінюють розчин хлору для прибирання лікарняної палати. У медичних цілях анолит застосовують для:

  • профілактики ГРЗ;
  • захворюваннях порожнини рота;
  • зниження артеріального тиску;
  • відсутності сну;
  • обробки і промивання гнійних ран і пролежнів;
  • розчинення каменів у нирках.

Рідина має антиалергенні, протигрибковими, антисептичними властивостями. У медицині її застосовують для боротьби з інфекційними захворюваннями, виведення з організму шлаків і токсинів, загоєння ран. Аноліт сприяє уповільненню розвитку і зростання пухлин, ракових клітин.

Цікавий факт!  Мертву воду називають кислої – її склад здатний знищити багато мікроорганізмів, небезпечні грибки і бактерії.